Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok szerintetek? Részletek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok szerintetek? Részletek lent.

Figyelt kérdés
Mi az amitől hamar nedvesek lesztek, felizgultok? Simogatást szeretitek? Hova tetszene? Hány éves vagy kedves válaszoló?

2018. okt. 22. 10:06
 1/8 anonim ***** válasza:
72%
Mi az h hova tetszene? XDD
2018. okt. 22. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ha simogatják az erogén zónáim, először gyöngéden, majd hevesen markolnak, csókolózás, dirty talk. Ha látom, hogy kíván a másik az is nagyon izgató.
2018. okt. 22. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
67%
De unalmasak mar ezek a kerdesek !!! Meg hogy hanyeves vagy ?
2018. okt. 22. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
52%
Hovatetszene???🤣🤣🤣🤣
2018. okt. 22. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Én szeretem a simogatást. Főleg a hátamon, és a derekam részénél. A nyakcsóktól is beindulok elég hamar. Vagy ha a hátamat csókolgatja végig. Szeretem a férfi kezét a testemen mindenhol ha gyengéden végig simogatja.


26

2018. okt. 22. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
62%

Hova tetszene? Mi?

Az itteni pasik észjárásából kiindulva azt kell válaszoljam, hogy amitől hamar nedvesek leszünk, az egy fullos béjemwé, egy vastag bankszámla és egy luxusyacht.

2018. okt. 22. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
68%
#6 én már attól nedves leszek ha nem írnak privátot. De ez a kérdés is jól tükrözi az itteni pasik színvonalát. Fagyallo, wolfi32, flashhhh és a többiekkel az élen.
2018. okt. 22. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
65%
IWking kimaradt, na az egy igazi pöts
2018. okt. 22. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!