Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok! Egy 49 éves férfi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Williamspear kérdése:

Lányok! Egy 49 éves férfi melyik korosztálynak fér még bele? (részletek a leírásban)

Figyelt kérdés

Előre bocsájtom, hogy nem vagyok pedofil, így kérném, hogy 18 év alatti lány bejegyzést se tegyen! Ha tesz, megy a Mamának az üzi! :D


Sokkal inkább az érdekel, hogy a fiatalabb korosztályoknál (18-24, 25-30, 31-35) mennyire számít a férfi szexuális tapasztalata, a női test ismerete, az orgazmus mélyebb átélésének esélye, a gyöngédség, a szituáció teremtés rutinja. Azaz kor kontra tapasztalatlanság! :)


Egy örömökben és orgazmusokban teljesebb szexuális együttlét(ek)ért mekkora korkülönbséget "vállal be" egy fiatalabb lány egy idősebb férfi esetében? :)


Sok kérdésben látom itt vissza, hogy a fiatalabb férfiak nem tudnak kellő örömet okozni női kortársaiknak. :(

Okok: korai ejakuláció a nő orgazmusa előtt (orgazmus rendszeres elmaradása), szexuális technika hiánya (tapasztalatlanság), orális örömadás tapasztalatának hiánya (tapasztalatlanság), G-, P-, T-, A-pontok ismeretének hiánya (ismerethiány), női erogén zónák ismeretének hiánya (ismerethiány), odafigyelés és/vagy gyöngédség hiánya (érzelmi tapasztalatlanság)...


Uraim (fiatalabb fiúk)! Kérem nem megsértődni! :D Nem azt állítom, hogy mind ilyenek vagytok (ezen hiányosságokkal), de sajnos az a tapasztalat, hogy valóban sok a "panasz" a fiatal lányok részéről és úgy érzem teljesen jogos! Az "általános" vagy a "nagy átlag" fogalom nem érvényes mindenkire egyformán!!! :)



2018. júl. 6. 12:36
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
90%

Egy 49 éves férfi annak a korosztálynak fér bele, akinek bejön az adott pasi.

Nincs korosztályhoz kötve a vonzódás, sem a szexuális vágy.

Ha ennyire tapasztalt vagy, ezt miért nem tudod?

2018. júl. 6. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
74%
gondolom álmodozol
2018. júl. 6. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

#1: Nem olvastad el figyelmesen a kérdés részletes részét! :D Természetes, hogy egy olyan lánynak, akinek a nagy korkülönbség zavaró, ezek a különbségek nem fognak semmi motivációt jelenteni.! :)


Való igaz, hogy nincs korosztályhoz kötve se vonzódás, se a szexuális vágy. DE! A fiatal lányokat felettébb bántja, ha a korosztályukban rendszeres kudarcokat élnek meg a korosztályos fiúkkal... :(


Mondjuk korod/nemed érdekelt volna, ha már kritikát fogalmazol meg... :D


Egyébként meg kaptál egy lájkot tőlem! :)

2018. júl. 6. 12:49
 4/15 anonim ***** válasza:
51%
az 50 felettieknek
2018. júl. 6. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Igaza van az elsőnek, nem lehet megmondani, hogy egy adott korosztály lenne a célcsoportod, mert hiába lennél jó a papírforma szerint a korosztályodnál (40-50), ha egy nő a fiatalabbakra bukik, máris megdől az elméleted. Tudom, most főként a fiatalokat céloztad meg a kérdéssel, ezt szemléltetésként írtam.

Hozzám például öreg lennél, így nálam hiába próbálkoznál. A szexben nem játszik annyira szerepet a korkülönbség, de én nem csak szexre vágyom, hanem kapcsolatra, ahhoz pedig nem csak jó szex kell, több tényezős a dolog. Bizonyos szempontból mi nem lehetnénk egymás partnerei. Mint mondottam ez persze nem zárja ki, hogy a korombelieknél ne lehetnél sikeres, hiszen vannak lányok, akiknek elég egy jó éjszaka.


25N

2018. júl. 6. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
93%

Nem tudom ki hogy van vele, de én a párommal kommunikálok. Megmondom mi esik jól és mit csinál jól. A tapasztalatlan partneremmel együtt meg is szereztük a tapasztalatot.

Attól még, hogy sok nővel szerzett tapasztalatot, nem tudja mi a jó NEKEM.

Szóval egy 49 éves férfinél először elgondolkodnék miért van egyedül, főleg ha szexuálisan jó(nak vallja magát).

2018. júl. 6. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
#6 30N
2018. júl. 6. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
83%
én 49 évesen nem akarnék 35 alatti nőt. de inkább 35 felettit szeretnék. amúgy a mai 50es pasik már elég lerobbantak.
2018. júl. 6. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Mindenre vonatkozik ez, hogy egy 30-as a 20 éveikben lévőt, egy 40-es a 10-től lefele lévőket, egy 50-es a 40 éves alattiakat úgy tekinti, hogy tapasztalatlanabbak, kevésbé bölcsek és éretlenebbek. Mindenben, nem csak a szexben és nemtől függetlenül. Az igazság, hogy az ember szereti csak a korát erényként megélni, mert nem nagyon van mit felmutatni azon kívül. De hangsúlyozom ez nem csak a szexre vonatkozik. Meg lehet kérdezni hány kielégítetlen nő van a 40-esek között, akik hasonló korú férj mellett élnek. Azt is el kell bizony fogadni, hogy néha egy nőnek kifejezetten intenzív szexre van igénye, amit sok esetben egy 50-hez közeli férfi már nem tud úgy teljesíteni. Most nem a kérdezőre mondom és nem mondom, hogy mindenki, de elég gyakran így van már.

A mellett minden férfi azt mondja magáról, hogy mekkora király és tapasztalt, ez kortól független. Miközben ezt csak az adott partner tudja megítélni.

32 vagyok, szóval nem egy sértett 20 éves vagyok. Hanem képes vagyok reálisan látni a dolgokat. E mellett én nem is mondom magamról, hogy akkora ász lennék, mert tudom, hogy nem igaz. Sőt, 20-as éveim elején voltak jobb pillanataim, mert pont, hogy adott élethelyzettől és lelki állapottól jobban függhetnek ezek a dolgok, mint az eltelt időtől.

Ami látszik az írásodból kérdező, hogy most kezdtél el érdeklődni, hogy szeretnél kalandozni és kíváncsi lennél a fiatalságra. Ebből következik, hogy eddig nem tetted. Valószínű, hogy házasságodnak lett vége és újra élni szeretnél. Megint csak valószínű, hogy jó ideje egy befásult házasságban éltél eddig. Ami nem valószínű, hogy ezek után te most rögtön akkora nagy lepedőakrobata lennél az elején.

Azt is megemlíteném, hogy nem csak a férfiak ilyenek. A nők is szeretik magukról azt hinni, illetve olyan szerepben tetszelegni, hogy mekkora ászok és tapasztaltak. Igen hallottam én is olyat, hogy nagyon jó volt 40-es nővel a barátomtól, de olyat is, hogy borzasztó volt. Ez embertől függ és nem kortól, vagy nemtől, illetve hogy 2 ember mennyire illik össze

2018. júl. 6. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Még annyit hozzátennék, hogy nyugodtan megnézheti bárki az erre vonatkozó vizsgálatokat, felméréseket és általános orvosi véleményt, hogy az 50-esek ugyan olyan korán elsülnek általában mint a tizenévesek. Több oka is van ennek. Nem magamra vonatkozóan mondom ezt, de a 30-asok húzzák általánosságban a legtovább. Ismételném, hogy honnan tudhatnám én ezt rólad, de azt bedobni, hogy te 49 éved mint valami garancia lenne erre, az elég fals.
2018. júl. 6. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!