Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért izgat, ha aláznak? 23/L

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért izgat, ha aláznak? 23/L

Figyelt kérdés

Eddig csak neten keresztül tapasztaltam, van egy ilyen jellegű "kapcsolatom", ahol a partnerem nagyon durván megalázó dolgokat szokott írni, fizikai/érzelmi bántalmazás, degradáció, tárgyként kezel, stb.

De az igazság az, hogy érzelmileg megvisel ez, néha elég komolyan, viszont közben nagyon felizgat az egész. Nagyon intenzív tud lenni.

Amikor igazi párkapcsolatban voltam, akkor is kértem, de egyik barátom sem akarta. Vagyis az egyiküket úgy tűnt, hogy érdekli, de aztán nem igazán lett belőle semmi. Ezzel együtt lehet vajon normális párkapcsolatom, vagy ha ilyen embert keresek, az igazából is abúzív lesz?



2018. okt. 22. 17:37
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Ha egy normális férfival jössz össze, aki kellő képpen nyitott, lehet egy boldog párkapcsolatod ami még izgató is egyszerre.
2018. okt. 22. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Nagyon is lehet jó párkapcsolatod hiszen ha egy dom beállítottságú férfi megtudja neked adni azt amire vágysz!
2018. okt. 22. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:

tudom miről beszélsz


pont ezen kettősség miatt izgató..


és nem, nem lesz feltétlen önkényes a kapcsolatotok, addig semmiképpen sem amíg a szexben/játékokban megélt szerepetek megmarad annak ami, vagyis az alá/fölérendeltségi viszony nem terjed ki a kapcsolatotok egészére


ami azt illeti nekem az a tanácsom, hogy jobban teszed ha egy külön a témára specifikus társkeresőn keresgélsz, ugyanis egy "átlagos" habitusú pasasból aligha hozod ki a dominánsat, másrészt pedig hiába hozod ki belőle.. valahol mélyen tudni fogod, hogy számára ez csak egy szerep.. továbbá a dominancia ahhoz, hogy valós legyen nem egykönnyen tanulható dolog ami azt illeti óriási önuralom és önfegyelem szükséges ahhoz, hogy az ember képes legyen mást dominálni

tudom miről beszélek mert magam is jártas vagyok a D/s-ben, főként annak lelki oldalában


27f


ha mélyebben szeretnél beszélni a témában nyugodtan keress meg

2018. okt. 22. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
szubmisszív vagy
2018. okt. 22. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:

Engem meg az izgat, ha alázhatok.

Mégsem keresem az okát.

2018. okt. 22. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Engem is izgat, ha aláznak.
2018. okt. 22. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

Igen, ettől lehet teljesen normális kapcsolatod. A megalázás fétis nem jelenti azt, hogy ne tisztelné az ember a párját. Nekem is ilyen fétisem van, izgat, ha megalázhatok egy nőt.

Sőt néha úgy érzem, sokkal nagyobb kötődést igényel ez a dolog két ember között, hiszen sokkal nagyobb bizalomra van szükség.

Tudni kell hol vannak a határok, nagyon ismerni kell egymást.

Igazából ez nem fog úgy menni, ha egy nem ilyen beállítottságú férfival összejössz és megkérded rá, mert előbb utóbb sok lesz neki. Olyat keress, aki alapból ezt élvezi. Hidd el vagyunk sokan. Te is meg fogod találni a párod.

2018. okt. 22. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
#4 - azt azért tudom :D
2018. okt. 22. 18:09
 9/18 anonim ***** válasza:

Szerintem meg nem működik a kettő együtt.

Ha valakivel az élvezet miatt találkozgatsz, akkor beleférnek durvább dolgok is, de egy kapcsolatban a férfi védelmezővé válik, egyszerűen más ösztönök kerülnek előtérbe.

Ezért van az, hogy a netes pasinak ment, az igaziaknak meg nem.

Lehet neked pont sikerül majd megtalálni a ritka kivételt, de sokkal valószínűbb, hogy abúzív kapcsolat lesz a vége, vagy te fogod direkt hergelni, ha máshogy nem mondja majd. Mert aki akkor sem mondja, mikor felhúzod azt gyorsan meg fogod unni.

2018. okt. 22. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

ma 18:19


Ez egy baromság!

A domináns férfiak többsége teljesen normális a párkapcsolatban. Attól, hogy vannak vágyaik..

2018. okt. 22. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!