Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért izgat, ha aláznak? 23/L

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért izgat, ha aláznak? 23/L

Figyelt kérdés

Eddig csak neten keresztül tapasztaltam, van egy ilyen jellegű "kapcsolatom", ahol a partnerem nagyon durván megalázó dolgokat szokott írni, fizikai/érzelmi bántalmazás, degradáció, tárgyként kezel, stb.

De az igazság az, hogy érzelmileg megvisel ez, néha elég komolyan, viszont közben nagyon felizgat az egész. Nagyon intenzív tud lenni.

Amikor igazi párkapcsolatban voltam, akkor is kértem, de egyik barátom sem akarta. Vagyis az egyiküket úgy tűnt, hogy érdekli, de aztán nem igazán lett belőle semmi. Ezzel együtt lehet vajon normális párkapcsolatom, vagy ha ilyen embert keresek, az igazából is abúzív lesz?



2018. okt. 22. 17:37
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
a 10-es jól írja! a válasza részleteiben igazán jól látszik, hogy a 9-esnek fogalma sincs arról, hogy miről is szól egy ilyen jellegű kapcsolat..
2018. okt. 22. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
36%
Bocs, de maga a kérdés is baromság. Az önismeret hiánya, a felesleges problémázás, az "akarom, de..." -műsor. Döntse el, hogy akarja -e élvezni vagy sem. Ilyen k...a egyszerű! F-38, dom
2018. okt. 22. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

ezzel a netes dologgal óvatossan

mert ha bekattan a csávo akkor zsarolhat a le mentett beszélgetéssel képekkel

megértem h izgat

de nagyon csúnyán megszíhatod

még az állásodba is kerűlhet

veszélyes játék

hidd el azt nem fogod élvezni

2018. okt. 22. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
#13, igen, kicsit aggódok. De kb. 15 éves korom óta csinálok ilyesmit, nehéz nem tenni.
2018. okt. 22. 19:01
 15/18 anonim ***** válasza:
0%

Azért mert egy kamus buzeráns vagy.


Az igazi szub lányok nem irkálnak ilyen hülyeségeket.

Mivel a valódi szub lány ( nem mentálisan vagy lelkileg , 3rzelmileg sérült) ritka mint a fehér holló.

Ők semmi perc alatt találnak partnert maguknak, olyat aki tudja mit jelent ez, és hogy kell kezelni.

De főleg nem ezen pöcegödör oldalon irogatja ki az 3rzéseit hülye k3rdés formájában.

2018. okt. 23. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

Kedves Előző!


"Mivel a valódi szub lány ( nem mentálisan vagy lelkileg , 3rzelmileg sérült) ritka mint a fehér holló." - ezt mire alapozod?

Mi az a "valódi szub"?


És ha így is van, gondolod, hogy a véleményedet erősíti az, hogy kapásból lekamubuz:izod a kérdezőt?

2018. okt. 23. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:
#15 ha olvasol bdsm témájú fórumokat, ott sem talál minden nő "semmi perc alatt" partnert. Jelentkezők nyilván akadnak, de az nem garantálja a kompatibilitást. Egyébként nekem mindegy mit gondolsz, nem azért foglalkozom ezzel, hogy elismerjenek, mint "valódi szub". A gyk színvonaláról meg szerintem felesleges vitába szállni, nyilván nem az értelmiség fellegvára általában, de most kaptam intelligens, értékes válaszokat is, meg persze olyanokat is, amikre számítani lehetett. Vagy a válaszoddal csak demonstrálni akartad az oldal színvonalát?
2018. okt. 23. 09:03
 18/18 subeszti ***** válasza:
Nekem is volt ilyen is olyan is mindkét oldalról. Van aki dominánsnak mondja magát pedig egyáltalán nem az.
2018. nov. 6. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!