Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogyan deríthetném ki h még...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan deríthetném ki h még mindig vonzó vagyok a számára, és még szeretne velem szexelni? Kérdezzek rá?

Figyelt kérdés

Egy idősebb férfiről van szó, párszor már taliztunk és szexeltünk is, de soha nem mondja utána, h majd akkor legközelebb talizunk. Ez engem bánt, h nem tudom biztosra..

Vagy már ennyire nem vagyok vonzó számára? (mindig végig néz, és mondja h csinos nő vagyok)

Azt hozzá kell tennem h több szeretője van.

Én 25/N A Férfi 46//F

Értelmes válaszokat várok, mert ez miatt így sincs vmi jó kedvem.



2018. okt. 23. 13:02
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Biztos vonzónak talál, ha alkalom lesz rá, biztos meg is fog d..gni újra, de nyilván nem fog semmit ígérni, nem fog semmit mondani, semmivel nem fog áltatni, hisz semmi egyebet nem gondol rólad, minthogy csinos vagy és jó megd..gni. Mint ahogyan a többivel is teszi.
2018. okt. 23. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha csinosnak tart, azzal semmi gond! Kérdés, hogy komolyan gondolja-e? Vagy csak mondja, hogy melegen tartsa ezt az ismeretséget is!

Az is kérdés, hogy mennyire elégedett veled az ágyban?

Azt viszont nagyon nem értem, hogy miért jó neked sokadiknak lenni egy pasinál!? Rengeteg egyedülálló pasi rohangál mindenhol!

2018. okt. 23. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha akarsz valamit kérdezz rá.
2018. okt. 23. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
83%

nyugi, ha bejelentkezel nála (egy sima "szia, hogy vagy?"-gyal), nyomban le fogja venni, hogy újra dugható vagy és valszeg keresni is fog ez ügyben (kivéve ha közben talált valakit, aki értékesebb nálad és hosszú távra tervez vele).


DE biztosra valszeg az után sem fogod tudni, hogy legközelebb találkoztok-e, miután ismét találkoztok, mert valszeg pont ezzel tart egyszerre több vasat is a tűzben...


Ha meg hosszú távra akarsz vele tervezni, akkor csak a következőket kell tenned, hogy értékesebbnek tűnj a szemében:

- minél inkább nőiesnek, de közben nehezen kaphatónak is kell lenned

- fel kell szedned jókora adat humort és elérni, hogy mindig a környezetedben akarjon lenni

(pl. hogy sokat ugratod, vicceskedsz vele, könnyeden flörtölsz vele és persze húzod az agyát szexuálisan de úgy, hogy közben hölgy tudsz maradni - nem vmi közönséges szextyúk).

2018. okt. 23. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Elfogadja, amit nyújtasz neki, de magától nem kéri. Tudod, egy pasinál bármikor belefér egy felkínált kósza numera, még ha épp a barátnőjétől jött is el.
2018. okt. 24. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

"Azt viszont nagyon nem értem, hogy miért jó neked sokadiknak lenni egy pasinál!? Rengeteg egyedülálló pasi rohangál mindenhol!"


Mert nem érted a nők vonzalma kialakulásának az alapő tételeit. Azéret ez a pasi kell neki, mert tudja, hogy nem lehet az övé, és csak sokadik. Nem kaphatja meg. Ez abból jön, hogy a nőknek mindig az kell amit nem kaphatnak meg. Egy pasi is scak addig érdekes számukra, amíg nem az övék. Ezzel a pasival pont így van. Ha a pasi dobná az összes szeretőjét, és azt mondaná neki, hogy "csak te kellesz, veled akarok lenni", akkor a csaj azonnal kiábrándulna belőle, és már nem kéne, mert megkapta. Megszerezte felette az irányítást. Az egyedülálló pasik meg álltalában 2 dolog miatt nem kellenek a nőknek. Az egyik, hogy annyira szeretnének barátnők, hogy elkezdenek teperni a lány kegyeiért meg hogy bevágódjanak nála (ezt nevezik "needy"-nek). Ezzel nem azt érik el, hogy a csaj majd őt fogja akarni, hanem azt, hogy elveszti a csaj érdeklődését. A nő érzi hogy bármikor megkaphatja ezért már nem is kell. Bővebben olvasd vissza az előző részt.


A másik dolog, hogy azért nem kellenek a nőknek, mert egyedülállók. Az ilyen pasikról mindig az jut eszükbe, hogy valami gáz lehet velük, mert nem kellenek egy nőnek sem. Nem vetted még észre, hogy mindig sokkal jobban tetszel a nőknek, ha van barátnőd, mintha szingli vagy. Amikor van csajod, akkor flörtölnek veled, amikor szingli leszel, hírtelen a kutya sem néz rád. Ez mind mind egyszerű pszchológia...

2018. okt. 25. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

A needységről bővebben:


[link]

2018. okt. 25. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
0%

A 4-es jól megfogalmazta.


Monda, h csinos vagy? Naná, ezért dug meg néha.

Nem mondja, h taliztok legközelebb? Ébredj fel, qrv.nak tart, egy vagy a több közül, akibe néha (ingyen?) bele lehet üríteni.

Sajnos érzelmileg kötődsz hozzá, ő meg kihasznál. Lépj ki ebből a szituból azonnal és keress egy normális társat! A legszebb éveidet pazarlod el.

2018. okt. 25. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!