Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Azért nem voltam még sráccal,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azért nem voltam még sráccal, mert félek ha elmondom, hogy szűz vagyok nem akar majd engem és lenéz. Szerintetek mit kellene tennem? Úgy érzem már megértem rá, és kipróbálnám. ( pedig már lehetett volna alkalmam) Köszi 20/L

Figyelt kérdés

2018. okt. 23. 14:22
 1/10 anonim ***** válasza:
55%

Nyudoj meg!!A mostani pasik mit megadnának ha szüzlányt találnának!!Én 19,voltam amikor elvesztettem!!

31/N

2018. okt. 23. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
0%
Keress egy idősebb, tapasztalt pasit tanító bácsinak! Az biztosan nem fog lenézni!
2018. okt. 23. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 StevenUp ***** válasza:
100%

Viszont ez egy nagyon jó támpont lehet az életedben... Gondolok itt arra hogy mielőtt bármilyen szexuális kapcsolatba kerülnèl akkor felvázolhatod az aktuális partnernek hogy még érintetlen vagy és ha lelép akkor csak dugni akart, ha kitart melletted akkor úgy fogad el ahogy vagy ami jó dolog...


Szóval örülj neki és tök jó hogy vagytok még ilyen lányok... :)

2018. okt. 23. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
55%
Jáj, hát itt lesz bőüven jelentkezőü.
2018. okt. 23. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Én 20 voltam mikor elvesztettem, és a pasim még örült is neki hogy szűz voltam, szóval idegességre nincs okod.

21 L

2018. okt. 23. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
87%

Ki az a pasi aki lelép egy szűz 20 éves lánytól a szüzessége miatt?


Ilyen a bolygón nem létezik kb...

Kivéve ha valami komoly probléma van a személyiségeddel, és kikészül tőled.


Ne aggódj a férfiak ezt normálisan kezelik :)


A nők szoktak lelépni, ha kiderül hogy szűz a férfi... még ők sem ettől, hanem azért mert a férfiak elvesztik az önbizalmukat ha kiderül. Azt meg nem tolerálják a nők.


Nyugi, nőkét bármit megtehetsz, bármennyi kellemetlen dolgod lehetsz, tolerálni fogjuk. Örülj, hogy nőnek születtél :)

2018. okt. 23. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek!
2018. okt. 23. 15:02
 8/10 anonim ***** válasza:
79%
Nem kell attol tartanod hogy szűz vagy már nem is vagy jó! Hidd el attól még ugyanolyan vagy és ha már vágysz rá akkor ne halogasd !
2018. okt. 23. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
74%

Csak egy tanácsom van... beszélj vele majd nyíltan és tabu nélkül erről.


Semmi szégyellnivalód nincs.


Nekem volt szűz barátnőm, és a fő bajom vele az volt, hogy rettentően szégyellte az egész szexualitást. Így baromi nehéz volt velem.. mert beszélni sem lehetett erről.

2018. okt. 23. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
*nehéz volt vele
2018. okt. 23. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!