Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ezt elmondjam neki, ha megkérd...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezt elmondjam neki, ha megkérdezi, miért vagyok még szűz?

Figyelt kérdés

Van egy férfi,akivel már 2 éve beszélgetek,sőt,elég komolyra fordultak kettőnk között a dolgok.Neten ismerkedtünk meg,kezdetben semmit nem akartunk,

barátokként kezdtük,de idővel annyira elmélyültek a dolgok,hogy találkozni kezdtünk és azóta mondhatni együtt vagyunk.Azért "mondhatni",mert érzelmileg ugyan valóban együtt vagyunk,de még se csók,se szex nem volt,mert nagyon a fizikális kapcsolat elején vagyunk.


Elmondanám neki,hogy szűz vagyok(megfelelő időben és körülmények között) és nyilván meg fogja kérdezni,hogy miért.Ezt is elmondom neki,hiszen semmi szégyellni,vagy

takargatnivalóm nincsen és az őszinteség számomra alap. Elmondanám, hogy voltak próbálkozásaim fiúkkal,de a dolog végül nem fordult komolyabbra senkivel és azt is megosztanám vele,hogy miért,amit ide nem írok le,meg nem is lényeg most.


A kérdésem :


Elmondjam neki a teljes igazságot?

Miszerint:

azért vagyok még szűz, mert így alakult,blablabla

(amiket az előbb említettem ugye),az utóbbi 1 évben pedig azért maradtam szűz,mert időközben elkezdtem érezni,hogy ugyan nem tudtam,mi lesz velünk/belőlünk,de azt tudtam, hogy veled akarok lenni és téged kívánlak.



Ezt elmerjem mondani neki?

Nagyon gáz,ha megtudja, az utóbbi 1 évben miatta maradtam az?



Nagyon köszönöm,ha valaki segít a tanácsával.

Nem vagyok túl fiatal se, 21 vagyok és ez van.


2018. okt. 23. 16:58
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Miért ne mondanád el neki?! :)
2018. okt. 23. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
Dehogy gáz,örülni fog neki..nyugodtan mond el.
2018. okt. 23. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
10%

Gáznak nem gáz, ha megtudja, hgoy 1 éve csak miatta vagy szűz, de megijesztheti. Még ha nem is mondja.

Engem megrémítene picit. Rosszul érezném magam, ha utána nem működne a kapcsolat, és a csajszi miattam áldozott fel egy évet az életéből. De te ismered, mi nem.

2018. okt. 23. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:

azt úgyis tudja,hogy egyrészt,ha már eddig elvoltam így,akkor nem oszt nem szoroz az,hogy megvártam,hogy alakul még a mi kapcsolatunk,másrészt azt is tudja,hogy én nem magát a szexet várom, a fizikális mechanizmust,hanem olyan pasit,akinek kívánom a testét és ezáltal a szexet is vele.


Szóval ez nekem nem cselekmény kérdése,hanem személy kérdése.

2018. okt. 23. 17:07
 5/20 A kérdező kommentje:

1-es:


azért vacillálok rajta,mert ha elmondom neki,akkor abból nyilván kiderül, hogy szeretem és nem biztos,hogy jó ennyire kiadni magam :/ Félek.

2018. okt. 23. 17:08
 6/20 anonim ***** válasza:
8%
Semmi köze hozza
2018. okt. 23. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
Azért,ha már kapcsolatban vagy valakivel,eléggé van köze hozzá,szerintem.
2018. okt. 23. 17:13
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem kérdezte meg a srác miért vagyok még szűz csak annyit hogy biztos vagyok benne hogy vele akarom elveszíteni.
2018. okt. 23. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:

Ó Anyám,hogy az olvasás nem megy....



2 évig neten beszélgettünk,mert nem is kapcsolatnak indult, utána találkoztunk csak! És ki mondta,hogy nem volt csók, ba*meg?


És ilyenek emberek szaporodnak..

2018. okt. 23. 18:20
 10/20 anonim ***** válasza:

"érzelmileg ugyan valóban együtt vagyunk,de még se csók,se szex nem volt"


Hát te mondtad ba.zdmeg.

2018. okt. 23. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!