Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk/Férfiak ti küzdenétek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk/Férfiak ti küzdenétek olyan lányért, aki csak komoly kapcsolatot akar nem csak futó koalandokat?

Figyelt kérdés
Léteznek még ilyenek vagy már mindenki csak a szexre megy?
2018. okt. 24. 06:52
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Lány vagyok. De én sem találkozok manapság ilyenekkel.
2018. okt. 24. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Igen, vagyunk ilyen férfiak.

Hangosabbak azok, akiket a farkuk irányít...


F

2018. okt. 24. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
88%
Elég szar, ha nem kölcsönös az érdeklődés, hanem kaparni, küzdeni kell. Legyen 50-50 és máris nem beszélünk küzdelemről. Hozzáállás kérdése... máshogy meg értelme sincs.
2018. okt. 24. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Utolsó, nem pont olyanra gondoltam, ahol nincs meg a vonzalom és kaparni kell valakiért. De legyen kis kitartás már a pasikban hogy nem 3 szó után viszik ágyba a nőt és igenis küzdjenek meg egy kapcsolatért
2018. okt. 24. 07:37
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Én küzdöttem és azóta is együtt vagyunk. Ennek 28 éve. Azóta nagyot fordult a világ. Már a szexualitásnak sincs meg a varázsa. Nem kell érte különösebben megküzdeni. F
2018. okt. 24. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 StevenUp ***** válasza:
88%
Maximum addig küzdenèk ÉRTE amig össze nem jövünk utána max VELE küzdenèk egy közös jövőèrt ... Kb így tudom ezt elképzelni és így van realitása a dolgoknak
2018. okt. 24. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó. Én is így gondoltam.
2018. okt. 24. 12:37
 8/9 anonim ***** válasza:
81%

Még futó kalandért sem küzdenek

Már rég kihalt a lovagiasság minden formában

Jobbára én szedek fel pasikat, ha dugni akarok, mert ha megvárom, hogy ezek lépjenek, bepókhálósodik a vaginám

2018. okt. 25. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Csak ilyenért küzdenék.

24/f

2018. okt. 25. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!