Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért van az a férfiak fejében...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az a férfiak fejében, hogy a nők nem szívesen szexelnek?

Figyelt kérdés
2018. okt. 24. 11:00
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
0%

Talán azért, mert a Nők nem "reklámozzák" ezt úgy, mint a férfiak!

45+Ffi

2018. okt. 24. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
65%

- Mert sikertelenek a partner keresésben

- Mert frigid pitsákkal hozta őket össze az élet

- Mert a saját bénázásukat nem hajlandóak felvállalni, inkább mindent a nőkre fognak

- Mert rosszak az ágyban, és a nők inkább elmennek shoppingolni, mint hogy ágyba kelljen bújni velük

2018. okt. 24. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
97%
Én nőként csak annyit tudok mondani, hogy akkor nem szexeltem szívesen, amikor a partnerem borzasztó rossz, ügyetlen, és önző volt az ágyban. Ő meg azt gondolta, hogy velem van a baj, és alapból ilyen vagyok. Hát... A mostani partnerem mellett valahogy föl sem merül, hogy ne szeretnék szexelni :D
2018. okt. 24. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
75%
Mert a férfiak többsége semmit nem ért a nőkből
2018. okt. 24. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
86%
mert a férfiak többsége totálisan lúzer, érzéketlen, és béna. Tini kortól felfelé gyakorlatilag bármelyik csajt kennyére lehet kenni, ha az ember tudja mit csinál. És itt nem a PUA szánalmasságokról van szó.
2018. okt. 24. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
51%
Mert a többségük nem vonzó és nyomi (nem csak külső adottságok miatt) és VELÜK nem szívesen szexelnének a nők.
2018. okt. 24. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
0%
Hidegen hagy szexelnek-e vagy sem, én nélküle is megvagyok, persze ha adódik lehetőség élek vele, de alapjáraton, nagyon jól megvagyok !
2018. okt. 24. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
48%

Az állítás egyszerűen igazolható. Írd ki az alábbi két kérdést:

Hölgyek, kinek lenne kedve szexelni? 35 F.

Uraim, kinek lenne kedve szxelni? 35 N.

Összeszámolod a beérkező privátok számát, és jé... tényleg!

2018. okt. 24. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
57%

Mert ha egy nőről kiderül, hogy szeret szexelni akkor leqrvázzák stb.

Elég baj ez, de ez van.

Minden nő szeret szexelni, én is, de nem lehet felvállalni.

2018. okt. 24. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
51%

Mert leragadtak a múltban agyilag, amikor a szex a férfiak szórakoztatása volt, és a nőkre kb egy használati tárgyként tekintettek. Egy normális, modern felfogású férfinek ilyen eszébe sem jut, sőt, szex közben igyekszik a nőt teljes mértékben kielégíteni, hogy az minél jobban élvezze. És ha valami jó, akkor azt igenis akarjuk, minél többször. Én sosem titkoltam, hogy imádok szexelni, és ennek a párom nagyon örül is (mármint kettőnk között, nem kürtölöm világgá).

25N

2018. okt. 24. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!