Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lehetek úgy rasszista, hogy a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetek úgy rasszista, hogy a világ összes rasszú nőjével szívesen szexelnék és akár gyerekeim is lennének tőlük?

Figyelt kérdés

Arab, néger, latin, ázsiai, stb.

Egyetlen rassz vonzó nőjét sem dobnám ki az ágyamból és tudom hogy gyerekeim is lennének tőle szívesen.


Ugyanígy ha a cigány/néger/arab szomszédom normális ember lenne, akkor őt sem utálnám, gyűlölném a semmiért csak úgy, attól függetlenül hogy megvan a magam véleménye róluk mint népcsoportról, főleg az Európába betérőkről.


Ha lehet nem kétszavas választ kérek, hanem kifejtősebbet. Köszi előre is!


2016. máj. 31. 12:25
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem vagy rasszista, egyszerűen csak a normális és számodra szimpatikus embereket fogadod el. Ha valaki rasszista akkor nincs kivétel. Vagy mindet, vagy egyet se.
2016. máj. 31. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
64%
Sértő lenne a rasszistákra nézve hogyha ilyen ember is lehetne rasszista
2016. máj. 31. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Gondolom divat rasszista vagy és nem meggyőződésből. Én pl. nem tudnék nem fehér emberhez érni. Pedig nem hirdetem magamról és nincsenek rasszista megnyilvánulásaim sem, a környezetem nem is tudja, hogy így gondolom.
2016. máj. 31. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!