Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Igazi tartos megbizhato...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igazi tartos megbizhato szerelemre vágyom! Létezik még a mai világban ijen? Vagy mindenki elfajult? Vagy csak én vagyok ilyen béna h mindig a sz. Ba találok?

Figyelt kérdés
2018. okt. 25. 03:02
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
30%

A szerelem csak egy mese. Csak egy átmeneti fellángolás, ami utána szeretetté, ragaszkodássá, megszokássá, vagy gyűlöletté alakul

Közel 40 éves vagyok, de édesanyámon kívül még nem találkoztam megbízható emberrel

Én nem keresem a szerelmet, mert nem hiszek benne

2018. okt. 25. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Igen van. Dugunk?
2018. okt. 25. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Nagyon vicces vagy utobbi!!!!! Sajnos vagy nem de én csak azzal tudok "dugni" akit szeretek. Nekem kellenek az érzések hozzá!!! Anélkül nem megy!!! Már probáltam.....
2018. okt. 26. 08:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!