Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Tényleg létezik 180 fokos...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg létezik 180 fokos fordulat a szexben?

Figyelt kérdés
Korábban volt egy barátnőm, 3 évig voltunk együtt, jo volt de szét mentünk. Ez az előzmény. 5 évig nem voltunk együtt hanem mindketten mással voltunk, de az élet úgy hozta, hogy újra egymásra találtunk. Korábban mindig “hagyományos” szex volt előjátékkal és főleg a végén hüvelyi ellélvezéssel vagy pedig kiverte a lábával esetleg a kezével. Össze jöttünk egy estére és meglepve tapasztaltam, mikor a szex végén elélvezett, hogy utána szólt, hogy szóljak mikor elmegyek majd. Oké mondtam, kutyapózban csináltuk és mikor eljött az idő, jeleztem, majd gyorsan megfordult és beverhettem a szájába. Korábban ilyent el sem tudtam volna tőle képzelni. Vajon azért nem csinálta így, mert nem szeretett annyira? Vagy miért? Ezeken gondolkodtam utána.

2018. okt. 25. 16:48
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Mert tapasztalatokat szerzett mással...
2018. okt. 25. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
72%
Megtanitották szexelni az öt év alatt.
2018. okt. 25. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
5 év alatt szted nem változott??? Ebben mi az extra? :D
2018. okt. 25. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Az emberek változnak

Van aki kevésbé, van aki nagyon

2018. okt. 25. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
180 fokos fordulat a szexben? Persze, mikor kutyapózról misszionáriusra váltotok. :D
2018. okt. 25. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Létezik... 69 -nek hívják :P
2018. okt. 25. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
8 év alatt elfáradt a lába! Kívánja még az ondódat is!
2018. okt. 25. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
44%
Mázlista.... Az én nőm nem engedi, hogy a szájába verjem. Lehet elhagyom, és utána újra felszedem.
2018. okt. 26. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!