Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nőtársak, milyen megoldásokat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nőtársak, milyen megoldásokat ajánlotok arra, hogy mi nők minél kevesebbszer legyünk kihasználva anyagilag egy kapcsolatban vagy házasságban?

Figyelt kérdés

Van egy jó cikk is erről:

[link]

Tudom, hogy férfiak is ki vannak használva, de most beszéljünk a nőkről. Köszönöm előre is :)



2018. okt. 18. 16:52
 1/10 anonim ***** válasza:
30%

Ne legyel hulye liba.

De ez nem dontes kerdese sajna.

Ennyi.

2018. okt. 18. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
56%
Azért a cikkben szereplö nök nem kicsit buták. Szóval ja,agyat kell növeszteni,nincs más megoldás.
2018. okt. 18. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
82%
Külön kassza, és ha mindenáron akar gyereket, akkor fele-fele időt legyenek vele gyed-en.
2018. okt. 18. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
66%
Azt használják ki, aki hagyja magát🤷🏼‍♀️Én az ilyeneket nem tudom sajnálni, felnőtt embereknek lehetne ennél több esze.
2018. okt. 18. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
2-4-es válaszához is kapcsolva: aki nem empatikus nőtársakkal ilyen helyzetben, inkább ne írjon. Köszönöm szépen :)
2018. okt. 18. 17:23
 6/10 anonim ***** válasza:
62%
Én sem tudok sajnálni se olyan nőt, se olyan férfit, aki hagyja magát kihasználni. Így jártak. Kéne hogy legyen annyi józanság és körültekintés, ítélő képesség, hogy mérlegelje a helyzetet.
2018. okt. 18. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
55%

#5 pontosan milyen választ vársz?


Törvényileg tiltsuk be a nők pénzügyi kihasználását!


Ez megteszi?

2018. okt. 18. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
57%
Fejlessze a pénzügyi tudatosságát. Akkor nehéz átbaxni.
2018. okt. 18. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
55%
#5 Empatikus vagyok olyanokkal szemben, akik önhibájukon kívül szenvednek valami miatt. A kihasználtság viszont nem ez a kategória. Én nőként soha nem hagyom, hogy kihasználjanak, így érdekes módon nemis lettem kihasználva soha. Ennyi a történet.
2018. okt. 18. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Úgy, hogy tisztába van a jogaival. Pl élettársi kapcsolatban vagy házasságban. Mindenki csak válásnák kezd el gondolkoni a "jogain" addig mindenre igent mond. Ezért könnyű kihasználni egy "tudatlant".

Másrészt, aki a társunk az mindig támogat minket abban, hogy a magunk életébe előmenetel legyen. Nem gátol, támogat.

Ha egyenlők akartok lenni, akkor egyenlő feltételeknek is kell lenniük.

2018. okt. 18. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!