Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok akiket érint, ti mikor...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok akiket érint, ti mikor éreztétek bizonyosan, hogy SUB. Beállítottságúak vagytok?

Figyelt kérdés

Talán már tini kórtól? Mik voltak a jelek?

Vagy más valaki vezetett be ebbe a világba?


2018. okt. 27. 19:36
 1/5 anonim ***** válasza:
16 évesen,magamtól
2018. okt. 27. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mennyire SUB-ra gondolsz? Mindig is a dominánsabb férfiak jöttek be, de nem az ostor vagy durvább. Azt szeretem ha kiközöznek, kisebb pofonok, de ha szolok hogy sok akkor hagyja azonnal abba! Bilincselés is bejön vagy pl. ha nem enged mozogni. Mindig ilyen voltam, de jatszottam már dominánsabbat is, de annyira nem jön be
2018. okt. 27. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
hogy mivan?
2018. okt. 27. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
15-16 éves kortól,bár azt, hogy ennek neve is van,nemrég tudtam meg.Mindössze annyi volt addig, hogy izgattak bizonyos dolgok,amik ezzel hozhatók összefüggésbe. (nem kérek privátot,nem sztorizok)
2018. okt. 28. 05:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

2-es. Igazából hasonlóra gondoltam, mint amit írtál. A nagyon dúrva nekem sem jön be. Nem izgat fel.

Az mit jelent, hogy -mindig ilyen voltál? Már singliként is ezek a dolgok foglalkoztattak?

2018. okt. 28. 07:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!