Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ti heterók, azaz "normális"...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti heterók, azaz "normális" szexuális beállítottságúak, tényleg azt hiszitek, hogy mi melegek ezt divatból csináljuk? Azt hiszitek, hogy élvezzük a megvetést, kiközösítést, üldöztetést?

Figyelt kérdés

2015. márc. 21. 08:49
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
0%
"üldöztetést" nah azért ne túlozzunk:)
2015. márc. 21. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
Nem
2015. márc. 21. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:
Oroszországban már üldözik a melegeket és ha a Jobbik fog nyerni, minket is üldözni fognak saját hazánkban, pedig mi nem tehetünk róla, hogy ilyennek születtünk. De mégis kit és miért zavar az, ha egy férfi (nő) egy másik férfit (nőt) szeret?
2015. márc. 21. 08:53
 4/23 anonim ***** válasza:
14%
Nem. Senkit nem erdekel mit csinaltok a haloszobaban. Senkinek semmi koze hozza. De meg a heteroknak sem illik nyalni falni egymast az utcan vagy nyilvanos helyen oket is megszoljak. De a melegek viselkedese ahogy riszaljak magukat es ahogy nemelyik kinez kiakaszto. Miert kell ezt reklamozni? Undorito amikor ket egynemu csokolozik.
2015. márc. 21. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:
Én nem reklámozom magamat, normálisan viselkedek és öltözködök, nem látszik rajtam semmi különös, nem csókolózok és nem dugok nyilvános helyen, nem járok melegfelvonulásra.
2015. márc. 21. 08:59
 6/23 anonim ***** válasza:
18%
Üldöztetve nem vagytok... akik tényleg üldözve voltak, azok bújkáltak, nem felvonulgattak. Sok heterót is megvetnek az emberek, ha a viselkedése a társadalmi normákon kívül esik. Úgy gondolom, hogy manapság vannak olyanok, akiknek kell, hogy legyen egy közösség, ami befogadja és ezért nagyjából akármit képesek feladni, szektákba mennek vagy hozzátok, ez attól is függ, hogy éppen milyen lehetőségük adódik. Nem vitatom, hogy van, aki úgy születik, de a mai világban nem az a fő motiváció.
2015. márc. 21. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
29%

Az üldözés az azt jelenti kedvesem, hogy kiteszed a lábad és laposra vernek mert meleg vagy...

Most szerintem nekünk, roma értelmiségieknek sokkal nehezebb a helyzete

2015. márc. 21. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
100%
Nem, nem gondolom, hogy feltétlenül divatból lenne...én sem tudnék divatból meleg lenni.
2015. márc. 21. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
0%

Na még1 ro@adt b@@zi.


Nem az a baj hogy a fa@@al játszotok, hanem hogy ratyin viselkedtek!

2015. márc. 21. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:
Heterók, ezt a melegséget nálunk úgy képzeljétek, mint nálatok azt aki balkezesnek születik. Hiába próbál írni jobb kézzel, nem tud. Iskolában is hiába próbálja átszoktatni a tanító a jobbkezes írásra, nem fog tudni írni jobb kézzel, vagy csak nagyon csúnyán. Én sem tudnék írni bal kézzel, akármit csinálnának velem. És attól,hogy egy heteró balkezes, nem szokták kiközösíteni. Persze nem reklámozzák magukat, hogy ők balkezesek, hanem természetesnek veszik magukról,hogy ők olyanok, ők úgy születtek. És attól még minden másban ugyanolyan emberek mint a jobbkezesek. Azt hiszem jó a hasonlat. Tud még valaki ideillő hasonlatot?
2015. márc. 21. 09:46
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!