Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Az normális hogy élvezem ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az normális hogy élvezem ha aláznak vagy durvábban bánnak velem szex közben?

Figyelt kérdés
Szub beállítottságú vagyok, de néha mikor a neten ilyeneket nézek borzalmasan felizgat, viszont szerintem nem normális dolog ez... Az ilyen emberek betegek vagy fétisesek? Esetleg én is az lennék? Mennyi ember van akinek tetszik a bdsm kapcsolat?

2018. okt. 28. 13:36
 1/10 A kérdező kommentje:
18/L
2018. okt. 28. 13:39
 2/10 anonim ***** válasza:
73%

Sokan vagyunk, akiknek tetszik az ilyen, bármely oldalon. (Bár szerintem dominánsabbak többen vagyunk)

Aki undorodik valamitől, ettől, annak betegség, akik szeretjük élvezetet találunk benne, és a partnerünkkel, aki olyan mint mi, azoknak fétis

2018. okt. 28. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Semmi baj vele! Egy domináns pasival jól kiegészítitek egymást!

Az élet attól is izgalmas, hogy nem vagyunk egyformák!

2018. okt. 28. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Én is élvezem. Vègre olyan pasim van, akivel át is tudom élni.
2018. okt. 28. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Ez butaság. Miért lenne beteg aki erre izgul, vagy akár a szexuális életébe beletartozik?
2018. okt. 28. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem betegség és nem is biztos a fétis.Neked ez jön be ennyi.

Több ember van mint aki bevallja. Mert cikinek érzi,vagy ő is felült arra a hülyeség vonatra amire te is felakarsz szállni azaz,hogy ez beteges.


A beteges az a normáslistól eltérő. Namár most a sexben mia a normális?

Neked az ha aláznak.

Van akinek az ha lekakálják.

Van akinek a lóval,kutyával.

Van akinek takaró alatt sötét szobában.

Stb...


A normális nagyon sokmindent jelent.


Fetis:az pedig az ami feltétlenül szükséges,mindennél előbbre való. Ha neked muszáj az alázás nélküle nincs orgazmusod akkor stimmel,fétised van.

2018. okt. 28. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
0%
Itt a gyk-n minden normális! Még az is ami a való életben nem. Úgyhogy ahogy itt itt írnák "igen normalis!"
2018. okt. 28. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Teljesen normális és elfogadott és dom ferfivel átélheted ezt !
2018. okt. 28. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 subeszti ***** válasza:
100%
Viszonylag sok embernek tetszik, de már elég sokan ki is próbálják. Ha érdekel valami csak kérdezz akár priviben is. Én is hasonló csaj vagyok.
2018. nov. 6. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
az xvideoson keress rám mert imádom az engedelmes kislányokat .uziben kapsz linket ha irsz
2018. dec. 1. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!