Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok! Szerintetek ez normáli...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Szerintetek ez normális dolog? 22/F

Figyelt kérdés

Teljesen hetero vagyok, csak nővel tudnám elképzelni.


Kialakult bennem egy erős késztetés az anál szex iránt, viszont úgy, hogy én kapom... Jelenleg ott tartok, hogy beszereztem egy dildót és alkalmanként alaposan meg lovagolom (természetesen élvezem). Mi a véleményetek róla?



2018. okt. 19. 18:16
 1/8 anonim ***** válasza:
68%
Biszex hajlam. Dehogy vagy hetero.
2018. okt. 19. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Hát szerintem ettől még senki sem lesz biszex. Hiszen nem egy férfira vágysz, csak élvezed, hogy vmi van a fenekedben és ingerli a prosztatád.

Személy szerint furcsálnám, de el tudnám fogadni!

22L

2018. okt. 19. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
95%

Teljesen természetes, hogy férfiként jól esik neked a prosztata izgatása

Én nem tenném meg neked, de ha jól esik, miért ne csinálnád magadnak?

2018. okt. 19. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
87%
Furcsa vagy, de manapsag nem lepodok meg semmin. Ez is csak egy perverzio :) F29
2018. okt. 19. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem lesz ettől biszex. A férfiak g pontja ott van. Persze, hogy élvezi. Nem más férfi csinálja neki, hanem saját maga. Semmi meglepő nincs ebben, csak a legtöbben ódzkodunk tőle.
2018. okt. 19. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Mivel konkrétan nem a prosztata izgatása vonzott, hanem maga az anál, akkor ott szerintem már nem igazán lehet hetero dolgokról beszélni...


Én nem bánom, hogy ilyen vágyaid vannak, nyilván nem tudnám elviselni, hogy ilyen pasim van, szeretem a férfi-női szerepek megtartását. De ha te ezt élvezed, akkor természetes, hogy csináld, hiszen az elfojtott vágyak frusztrációhoz vezetnek :)

Meg ahogy elnézem, ha nagyon ragaszkodsz a heterosághoz, akkor fogsz találni egy csomó nőt, akik szeretnek a f#sz másik oldalán állni, szóval emiatt nem kell félned.

2018. okt. 19. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Köszi az eddigi válaszokat! :)


6-osnak, a férfi és női szerepeket maximálisan fontosnak tartom. És nem azt mondom, hogy csak ezt a fajta dolgot szeretném csinálni :'D de néha (havi 1x max 2x) ha olyan barátnőm lenne akkor igent mondanék rá...


Még egyszer köszi mindenkinek a hasznos válaszát! ;)

2018. okt. 20. 15:21
 8/8 anonim ***** válasza:
Kérdező, én azt gondoltam, hogy nem csak ezt akarod csinálni... de ha már havonta egyszer felcserélődnek a szerepek, az is szerepcsere, még ha nem is olyan gyakori :"D
2018. okt. 20. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!