Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha egy nőnem tud tövig rám...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy nőnem tud tövig rám ülni hagyományos lovaglópózba, csak ha békapózban guggol, annak mi az oka?

Figyelt kérdés

Nincs extra nagy méretem, 16 cm és más nőnek meg megy, szóval nem értem. A vagina be kell hogy tudjon fogadni egy ekkor péniszt teljesen, pláne, hogy a nő egész testsúlyával próbál bele ülni.


Lányok ilyen gyakori, hogy a barátotokkal így jártok normális?



2018. okt. 28. 16:52
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
91%

A hüvely alap mérete 8 cm. Csak szólok.

Izgalom hatására képes tágulni, de nem a végetlenig.

Nyilván neki a 16 már nagyobb, mint a max, amire képes lenne befogadni és kész.

Fogadd el a szitut, vagy keress más nőt.

2018. okt. 28. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Mint mondtam nem ezzel van baj, mert ha békában guggol, akkor tövig benne vagyok, de ez neki sokkal fárasztóbb testhelyzet, mintha rendesen ülne rajta, ezért sem értem, hogy simán miért nem tudott.
2018. okt. 28. 17:04
 3/16 anonim ***** válasza:
67%
# 1, ha most benyúlnék elérném a méhszájamat mutatóujjal.... de voltam +20cm-es pasival is és nekem akörül jön be, azt szeretem.
2018. okt. 28. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Persze, 20 centi fölött is be kell tudnia mennie, ez nem kérdés. Ha a 16 se megy be neki, akkor mi lehet?
2018. okt. 28. 17:10
 5/16 Edina 8103 ***** válasza:
70%

Kutya pózbaba be tudod rakni neki tövig??Nem minden nő birja tövig!

De vannak olyan nők akik a nagy méreté vannak oda nincs is ezzel baj!!!

2018. okt. 28. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

mindenhogy be megy tövig, csak a klasszikus lovaglóban nem, egyszerűen nem tud rá nehezedni a testsúlyával mert elakadunk, ilyenkor szokott átváltani terpeszülésre, hogy tövig menjen.


Hogyhogy úgy működik, de rendesen nem? Hiszen én betudom neki tolni tövig akárhogy, elképzelésem sincs, hogy akkor neki miért nem megy, ha felül van.

2018. okt. 28. 17:19
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Én a békapózt imádom, de a csajoknak fárasztó!
2018. okt. 28. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg pont az a baj, hogy egész testével nehezedik rá. Néha nekem is fáj/kellemetlen úgy.
2018. okt. 28. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

és mitől függ, hogy fáj e, vagy élvezed? mert ha egy idegennel csinálnád egyéjszakásban megérteném, ha nem lazultál el eléggé hozzá, de a pároddal, akit szeretsz előfordulhat, hogy nem izgulsz fel eléggé a mély behatoláshoz testsúllyal?


Vagy pedig nem a partnerre való felizgulás kérdése, hanem valami egész más?

2018. okt. 28. 17:44
 10/16 Gymnospermatophyta ***** válasza:
100%

" Persze, 20 centi fölött is be kell tudnia mennie, ez nem kérdés. Ha a 16 se megy be neki, akkor mi lehet? "


Furcsa, hogy ezt még mindig magyarázni kell. Az emberek nem egyformán működnek. Van akinek a 20 centis jobban bejön, mint a 15 és fordítva. Van akinek ( sőt, a legtöbbeknek ) a 18-20 és netán felette már fáj és nem megy kicsit sem tövig. S vannak olyan lányok is, akiknek már a 15 is fáj, ha tövig menne. Nem túl bonyolult ez sem...

2018. okt. 28. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!