Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha egy nőnem tud tövig rám...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy nőnem tud tövig rám ülni hagyományos lovaglópózba, csak ha békapózban guggol, annak mi az oka?

Figyelt kérdés

Nincs extra nagy méretem, 16 cm és más nőnek meg megy, szóval nem értem. A vagina be kell hogy tudjon fogadni egy ekkor péniszt teljesen, pláne, hogy a nő egész testsúlyával próbál bele ülni.


Lányok ilyen gyakori, hogy a barátotokkal így jártok normális?



2018. okt. 28. 16:52
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Neked rá ült simán a 20 centisemre(19,8/5,4) béka pózban inkább még mélyebbre megy. Ha fordítva ül rá azaz a hátát látod meg a seggét akkor a legmélyebben ugy hogy terpesztek és a lábaim közt térdel vagy az ágy szélén ugy kényelmesebb. 24F
2018. okt. 28. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
82%
Jézusom, ember, ez nem olyan, mint a ló inszeminálás, nem kell semmit tövig betolni.
2018. okt. 28. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Mással se ment neki?
2018. okt. 29. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Nálam inkább ciklusfüggő is. Van, amikor érzékenyebb vagyok, akkor nem megy.
2018. okt. 29. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
ment mással,, neki nagyobb is mint nekem, ezért neem értem az egészet...
2018. okt. 29. 15:13
 16/16 anonim ***** válasza:
Én meg azt nem értem, hogy ha dugbi tudtok, akkor az ilyesmit megbeszélni miért nem?
2018. okt. 29. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!