Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nagyon rossz ember vagyok emiatt?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon rossz ember vagyok emiatt?

Figyelt kérdés

21 éves fiú vagyok. Sosem volt még barátnőm sajnos. Pedig mindig úgy képzeltem el hogy lesz barátnőm akit szeretek és majd szexelünk érzelemmel. De sajnos nem így lett. Két lánnyal szexeltem eddig mindkettőjük egyalkalmasak voltak. Jó volt nagyon de gondolom egy olyan lánnyal akit szeretek az az igazi.


Lányok ti elítélnétek emiatt?


Ha 21 éves koromig nem találtam barátnőt akkor lehet még? (tudom hogy hülye kérdés de szerintem van benne igazság :()


Legyszi normálisan válaszoljatok! :)


2018. okt. 28. 22:08
 1/9 anonim ***** válasza:
71%
Szerintem ez így ebben a formában nem gáz.
2018. okt. 28. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
75%
Fiatal vagy még, fel a fejjel! 😉
2018. okt. 28. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
54%
Őszintén szólva én nem vagyok az ilyen alkalmi kapcsolatok híve és ha megtudnám egy fiúról, akivel épp ismerkedek, hogy rengeteg alkalmi partnere volt már, kicsit csalódnék benne..De ez még nem lenne ok arra, hogy megszakítsam vele a kapcsolatot, meg a 2 alkalom még nem tűnik soknak szerintem.
2018. okt. 28. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
66%

Ez miatt nem vagy rossz ember, de addig amig nem találod meg a magadhoz illő nőt miértne járhatnál össze más csajokkal?

Nincs sok különbség az érzelem, és az érzelemmentes szex között.

2018. okt. 28. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Dehogy vagy rossz ember. Eddig nekem is csak kudarcaim voltak, amiket nem irigyelnék a helyedben. Amin csodálkozom kicsit, hogy csak 2 kalandod volt, jól bírod szex nélkül.


21/L

2018. okt. 28. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Nem vagy rossz ember semmi baj nincs ezzel. Ha nem erezted olyannak a szexet amilyennek akartad akkor most varj olyanra aki irant erzelmeid is lesznek. Es nyilvan fogsz talalni baratnot:) semmirol nem kestel le fiatal vagy meg es biztos lesz olyan akivel kolcsonos lesz a szimpatia es imadni fog


21/L

2018. okt. 29. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Figyelj, szerintem 2 alkalom nem a világvége. Ha minden este más csajjal lennél, az mar lehet, hogy a későbbiekben okozna problémát, de mivel nem így van, ezért ez máris tárgytalan. Illetve, ha jönne az igazi, akinek szintén te vagy a nagy Ő, akkor a múltban történteket elfogadná, és lehet, hogy először picit csalódott lenne, de mikor szeretünk valakit, akkor a hibái kis semmiségnek tűnnek, és elfogadjuk olyannak, amilyen.

21 évesen szerintem nem gáz, ha még nem találtad meg az igazit. Van aki jóval később találja meg. Ezen ne izgulj! :)

2018. okt. 29. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
22 éves volt a párom mikor megismerkedtünk, nem volt előttem barátnője. Egyalkalmasak voltak de ennyi. Nem akart olyan kapcsolatot ahol nem érzi úgy hogy megtalálta az igazit. Velem úgy érzi. Decemberben lesz egy éves a kisbabánk...:)
2018. nov. 14. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Dehogy vagy rossz, dehogy ítélnélek el.

Barátom is szinte pontosan ugyanebben a helyzetben volt, aztán majdnem 23 éves volt, mikor összejöttünk, most már 8 hónapja tart a kapcsolatunk. :)

2019. jún. 16. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!