Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok szerintetek létezik...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok szerintetek létezik olyan, hogy szép és csúnya pénisz?

Figyelt kérdés
Kiváncsi lennék,hogy az enyém melyik kategoriába tartozik. :D Homokos vélemények nem érdekelnek.

2018. okt. 29. 16:20
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Persze, hogy létezik. A volt párom pénisze kifejezetten csúnya, deformált volt, pont olyan, mint a lába ujja és a keze ujja. De jó, hogy vége lett, na persze nem ezért.
2018. okt. 30. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Szubjektív nagyon. Nekem pl. a körülmetélt nem vonzó, vagy az, amelyiknek nagyon nagy vagy nagyon kicsi a makkja... A szőr az inkább igény, ízlés kérdése, de nekem pl. nem jön be. Az ilyenek, hogy egyenes-e vagy görbe meg teljesen hidegen hagynak. Viszont nyilván nem panaszkodom, ha a páromé ilyen vagy olyan, mert úgyse ez a lényeg, meg előbb-utóbb meg is feledkezik erről az ember. Meg amúgy sem agyal rajta sokat.
2018. nov. 6. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
#11 A exedre sértődött hisztidbe ne keverd bele a péniszét. Attól hogy durcás vagy rá, az attól nem csúnyult meg.
2018. nov. 8. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Nem fogok alszenteskedni de igenis létezik. Rancos csoffadt, kiszaradt a makk tove, cserepes a bőr széle, igenytelen, esetleg pattanasos, bepallott a bőr alatt... Lattam en mar olyat, aki annyit rangatta a bőrt, hogy az megnyult, bevorosodott Stb.
2020. ápr. 28. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!