Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek létezik olyan,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek létezik olyan, hogy valaki senkinek sem tetszik, de mégsem csúnya?

Figyelt kérdés
Nálam ez a helyzet már évek óta. Minden fiú azt mondja, hogy nem vagyok az esetük. Persze ez nem az a helyzet, hogy kedvességből nem mondják meg, hogy ronda vagyok, mert sok emberrel előfordult már az, hogy képcsere után megmondta, hogy szép vagyok, de nem vagyok az esete. xd Na ezt nem is értem, de mindegy is... Ha csúnya volnék, azt csak látnám magamon. Persze nem tetszhetek mindenkinek, de az, hogy senkinek, azt nagyon érdekesnek találom... Szerintetek létezhet ilyen?
2018. júl. 14. 06:22
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Ha nem látlak, nem tudom megmondani. Amúgy a szépség nem csak külső, sok mindenen múlik. A tetszés lényegében a kisugárzáson alapszik, ami a belső megnyilvánulása a külső által, tehát kettőnek a keveréke. A külsőd, beszédet, mozdulataid valójában elég sokat elmondanak a belsődről is, nem mindent, de általában elég sokat. És a jó kisugárzású, de előnytelen külsejű emberek gyakran megszépülnek, amint vetíteni kezdik feléd a belsejüket. A rossz kisugrázású, de előnyös külsejűek pedig ugyanúgy egyre csúnyábbak lehetnek a szemedben.
2018. júl. 14. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
Képnélkül nem tudjuk
2018. júl. 14. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:

Küldesz képet?

Őszinte leszek.

2018. júl. 14. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
Nekem is küldhetsz képet és megmondoma véleményem.
2018. júl. 14. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
Gondolom csak az alfa alfa izomagyú rosszfiúknál próbálkozol te is. Te kapcsolatot akarsz ő meg csak meg akar dugni. Próbáld meg egyszer, hogy nem csak alfahímeknek adsz esélyt.
2018. júl. 14. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
Küldhetsz képet, anélkül nehéz erre bármit mondani.
2018. júl. 14. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
Utolsó előtti... Rohadtul nem így van, hiába általánosítasz.
2018. júl. 14. 11:21
 8/21 anonim ***** válasza:
Persze...tapasztalom én is, hogy "rohadtul nem így van".
2018. júl. 14. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim válasza:
Ugyan ezt tapasztalom én is, és nem igazán értem:D 17/l
2018. júl. 14. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
8-as. Nálam tapasztaltad? Vagy másoknál? Eleve mi közöm van másokhoz, nem is értelek...
2018. júl. 14. 11:39
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!