Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Duci lányokhoz elég a kisebb...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Duci lányokhoz elég a kisebb pénisz?

Figyelt kérdés
Nekik is magasak az igényeik? Hallottam olyat, hogy hozzájuk anatómiailag is elég a vékonyabb pénisz a testalkatuk miatt. Igaz ez? F/21

2018. okt. 29. 16:44
 1/9 anonim ***** válasza:
91%
Nem hinném, hogy bármi összefüggés lenne benne!
2018. okt. 29. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
55%
Nem igaz Anejem alacsony kis duci nő de én az átlagosommal harangozok benne
2018. okt. 29. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
80%

A testalkatnak semmi köze a hüvely méretéhez

Mellesleg egy duci lányhoz azért szükséges a méret, hogy egyáltalán elérjen a pötsöd a “bejáratig”

2018. okt. 29. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
26%
A nagydarab nőknek nagy kell.
2018. okt. 29. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
69%
A 4esnek fogalma sincs a nőkről. Pont akkora kell nekik mint az összes többinek, és mi az hogy "nekik is magasak az igényei"k??? Mitől lenne alacsonyabb az elvárás? Már lealacsonyítod őket. Ne gondold, hogy nekik nem jut!!
2018. okt. 29. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 he84 ***** válasza:
Minden nőnek más a jobb, nem testalkat kérdése ez. Ám a normális, nem felszínes, nem kényes, nem érzéketlen nőknek jó a kicsi és az átlagos. Ha hiszed, ha nem, a nők többsége nem nagy péniszt akar, mert azzal jobban fáj és a nagy pénisszel óvatoskodni is kell. És a kicsivel, vékonnyal is lehet ügyeskedni. Pláne hogy sok nő szereti az ujjazást, azt is élvezzük, akkor egy kicsi péniszt is, ami még mindig felülmúlja az ujjakat.
2018. okt. 29. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Egy duci prostinak tök mindegy, egy duci csajnak meg, akivel szeretitek egymást megintcsak mindegy lesz.

Így jó?

2018. okt. 29. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
100%

Akkor értelmezve a kérdést , extra kicsi a kukacod s gondolod egy kövér csajnak az is megfelel.

Hát elárulom hogy nem , vilag életemben molett , túlsúlyos voltam sosem szégyelltem magam emiatt és mindig olyan férfiakkal randiztam jártam aki nekem megfelelt , nem a vékony nők maradékából valogattam.

De a kérdésre válaszolva nem kisebbek az igényeink köszönjük , pont ugyan olyan nők vagyunk mint az50-60ok sőt ugyan olyan punci van a lábunk között 😘

2018. okt. 30. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Semmivel nem igényelnek kisebbet, sőt... Náluk is ugyanúgy a 16/4,5 a belépőszint, mint a többi átlagos nőnek. Maximum csak az fordulhat elő, hogy - mivel gátlásosak az előnytelen külsejük miatt - nem veszik a bátorságot arra, hogy megalázzanak, mert neked is lenne egy aduász a kezedben (a kövérségüket szóvá tenni), ami miatt fifty-fifty így meghúzzák magukat csendben a sarokban. Mondjuk ez is személyiségfüggő, mert ha nagy az egója - tegyük hozzá a semmire - akkor ugyanúgy alázni fog a méreted miatt. Mondjuk engem akkor meg nem is érdekelne akkor maga a személye, hiszen alapból nem vonzódok hozzá. Sokkal rosszabb viszont az, amikor teljesen átlagos külsejű aranyos csajok is aláznak a méretem miatt. Sajnos ez nálam jellemző volt és sokkal mélyebb sebet ütött, mert tudtam, hogy ez nemcsak dacos csipkelődés egy bálna részéről, hanem valódi kritika egy teljesen korrekt nőtől.
2018. nov. 3. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!