Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Milyen nállatok a szex hogyan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen nállatok a szex hogyan zajlik mikből ál meddig tart? Elégedettek vagytok magatokkal illetve a párotokkal?

Figyelt kérdés
2018. okt. 31. 21:03
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
80%

-Szép nálunk a szex.

-Kényeztetjük egymást a szélrózsa minden irányában.

-Szívből szeretkezünk, nem állatok vagyunk.

-4 óra hosszáig is eltart.

-Nagyon meg vagyunk elégedve magunkkal.

2018. okt. 31. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
26%
Akkor az előzőeknél, mindig latymatag járókeretes szex van, semmi vadóckodás...
2018. okt. 31. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
35%

Általában csak szopok viszonzás nélkül. Ha véletlenül van szex, akkor pólóban kell maradnom, mert ronda a testem és sötétben csináljuk. Pózokat szoktunk variálni, legtöbbször én vagyok felül, mert a párom lusta. Elég hamar elmegy, kb. 10 perc.

Elégedett vagyok magammal, mert bár régen nem utáltam orálozni, most már a kényszer miatt a gondolatától is hányingerem lesz, mégis csinálom.

A partneremmel is elégedett vagyok, mert szerintem a maximális törődést megkapom annak ellenére, hogy mennyire ronda vagyok. Örülnék, ha nem erőltetné ennyire az orált, de persze mindent megteszek a kedvéért. Örülhetek, hogy férfi szóbaáll velem. Gondolom nem meglepő, hogy a kapcsolatunkban nem a szexé a főszerep.

2018. okt. 31. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Első válaszoló szívemből örülök neki hogy jól kijöttök csak így tovább köszi a hozzászólásodat kedves vagy :) második válaszadó nem vagyunk egyformák ez a kategória is gyönyörű néha be kell vadulni ;) harmadik válaszoló szívem belefájdul amiket leírtál nem vagy te boldog én azt látom nincs igazam?
2018. okt. 31. 21:29
 5/16 anonim ***** válasza:
94%

Szia, én vagyok az 1. válaszoló. Azért nem vagyunk szent emberek a párommal. :-)) Hát persze, hogy tudjuk izgalmasabban is variálni a dolgokat.

Például csinálzuk már:


- mosógép tetején

- Balaton közepén

- autóban

- munkaidőben (volt, hogy együtt dolgoztunk), és kitettük a táblát, miközben sírva röhögtünk, hogy "postára mentünk, rögtön jövünk!"


Na? Ugye azért nem járókeretes a szexuális életünk? :-D

2018. okt. 31. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
XD :D Ez nem járókeretes :d ez fail :)
2018. okt. 31. 21:41
 7/16 A kérdező kommentje:
Én sokáig kúrtam a haverom csaját közvetlenül a haver mellett :) kúrtam báttyám nőét is azért én is tudnék mesélni :d
2018. okt. 31. 21:43
 8/16 anonim ***** válasza:
Mi most kezdjük próbálgatni magunkat és egymást, mert bár nem vagyunk már kamaszok (22 és 24), nem nagyon volt korábban alkalmunk tapasztalatot gyűjteni. Ettől függetlenül egyre szebb és egyre jobb, szerintem minden alkalommal kicsit jobban egymásra hangolódunk. Szokott lenni orál mindkét irányban, jó sok simogatás, csókolózás. Párom jó sokáig bírja, nem durran el rögtön, úgyhogy kifejezetten jó vele a szex, bár még nem volt hüvelyi orgazmusom. De mindenképp elégedett vagyok a jelen helyzettel, és szerintem ő is :)
2018. okt. 31. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
90%
Kérdező, valaki beletrollkodott a fiókodba, vagy te írtad mindhárom, elég eltérő színvonalú választ? :D
2018. okt. 31. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Birizgáld a csiklód. Vagy ez nem jó tanács? Párom szerette közbe nagyon... Egyem a szívét utólag :d
2018. okt. 31. 21:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!