Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Kíváncsi vagyok hogy a nők...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kíváncsi vagyok hogy a nők szoktak e masztizni titokban ha van párjuk? Köszönöm de az olyan trollokbol nem kérek akik azzal jönnek hogy biztos nem dugom meg rendesen.

Figyelt kérdés

Válaszokat leginkább őszinte hölgyektől várom. Akár privátban is!

35F


2018. nov. 1. 16:14
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Szoktam, de ez nem titok. Nem zavartatom magam, ha tud róla vagy a közelben van és nem ér valami miatt rá :D

24L

2018. nov. 1. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Én is szoktam és szintén nem titokban. Igaz most nem vagyok kapcsolatban, de amikor kapcsolatban voltam rendszeresen végeztem önkielégítést, és a partnerem is csinálta magának.
2018. nov. 1. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Ha én a párod lennék és tudnám hogy maztizol biztos hogy bármilyen fontos dolgom lenne félre tenném.
2018. nov. 1. 16:31
 4/14 anonim ***** válasza:
48%
Csak előtte.
2018. nov. 1. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Titokban senki?
2018. nov. 1. 16:58
 6/14 anonim ***** válasza:
ezt miért kéne titkolni?:)
2018. nov. 1. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Szoktam, de nem kötöm a párom orrára.
2018. nov. 1. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Akkor csak jól gondoltam hogy van rá példa. De a trollok rögtön azzal jöttek hogy biztos nem dugom meg rendesen a párom.
2018. nov. 1. 17:16
 9/14 anonim ***** válasza:
48%

Titokban biztos nem, minek kéne ezt titkolni?

Még a pasik orra előtt is szoktam masztizni

Szeretek magamnak örömet okozni és ezt a legtöbb pasi szereti nézni

2018. nov. 1. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Nem titkolom.

Nyilván nem dörgölöm minden alkalom után az orra alá, hogy masztiztam, mert ő nem elègít ki, de tud róla, hogy szoktam.

25N

2018. nov. 1. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!