Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mit csinálnál ha az uncsitesód...

Mit csinálnál ha az uncsitesód 9évesen káromkodik néha és titokban fejhallgatóval family Guyt néz? Nem nevelési meg sajnos rendesen. Engemet idegesít.

Figyelt kérdés

2017. dec. 30. 16:05
 1/8 A kérdező kommentje:
És az is nagyon idegesít, hogy én leszek a hibás vagy én kapok pofont ha én vissza adom neki a csúnya szót, de ő persze nem kap semmit.. második osztályba jár. Mit tennének? Van egy jó visszaszolás ha káromkodik?
2017. dec. 30. 16:08
 2/8 anonim válasza:
77%
"Felvettem hangrögzítőn a káromkodásodat. Ha nem hagyod abba, megmutatom anyunak."
2017. dec. 30. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
27%

A family guy-al mi a baj?🙄

Mit nezzen,bogyo es babocat

2017. dec. 30. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Jah! Az épp neki való! :D és én sajnos csak 16évesen találtam rá a familyra :/
2017. dec. 30. 16:25
 5/8 anonim ***** válasza:
54%
Mi a baj a familyvel,ami sauth psarkkal,soroljam? 9 évesen talán mesét nézzen normális mesét,ne horror agymoso meséket,meg ne felnotteknek valot,vajon miért káromkodik orrba szájba,azek a sorozatok felnőtteknek szolnak,nem pisiseknek.. Csak a mai pisisek tul korán akarnak nagyfiuk nagylányok lenni,mi 10 13 en évesen még játékbabáztunk ezek a maiak meg szoszerint babáznak..
2017. dec. 30. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
100%
3-as vagyok.En 11-12 eves korom ota nezem a family guy-t.Egy karomkodas sem volt szamomra ismeretlen.En az osszeset az iskolaban tanultam.Megis a legvaunyabb szo amit kimondok a baz**eg.Szoval nem mindig a rajzfilm a hibas.
2017. dec. 30. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Ez igaz. Szerintem a szülei hibásak, hogy káromkodik néha. remélem lebukik :)

És az én gyerekeimeknek ha lesz és az anyjuk is jónak látja majd 12éveskor vagy 15+kor nézhet ilyeneket.

2017. dec. 30. 17:49
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
9 éves, te kétszer annyi. Miért mész bele ilyen gyerekes harcokba? Ne törődj vele.
2017. dec. 31. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!