Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Van olyan dolog amit ki...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan dolog amit ki próbálnátok szexben, de féltek elmondani a párotoknak?

Figyelt kérdés
2018. nov. 1. 17:01
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Fantáziálok róla, hogy a páromon kívűl még két pasival szexeljek egyszerre. De lehet ez megmarad fantázia szinten, mert élőben már nem biztos hogy ki merném próbálni.
2018. nov. 1. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Igen. Gyengéden kezdjen simizni, cirógatni, majd ha nagyon nedves és beindult leszek fogja be a számát es mondja azt, hogy most alaposan megfog dugni es nem ellenkezhetek. Éreztesse velem kozben, hogy gyengéden csókol, a hajamba túr, de közben a mellbimbómat néha csipdesse meg és szorítsa le a kezemet, a farkával pedig körkörös mozdulatokkal feszítse a puncimat belülről miközben magához szorít.:D lényeg, hogy végig nagyon gyengéden és határozottan viselkedjen, miközben feszegeti a határaimat, annyira, hogy kissé ellenkezzek, de ő mégis kitart amellett, hogy elélveztessen így.:D Lehet tök hülyeség és élőben totál fura lenne.:)
2018. nov. 1. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

# 3/3

És ezt nem mered neki elmondani?:D


Azt hittem extrémebb dolgok jönnek, mint pl az első


Bár nálam nincs extrém, én mindent elmondom neki


F/24

2018. nov. 1. 17:33
 4/11 anonim ***** válasza:

nem féltem.. elmondtam:D

azóta nem a csajom

de nem is vagyok frusztrált mert elmondtam neki:)


annyi volt, hogy izgatna ha rajtam kívül mással dugna én pedig kiverhetném rá, hát nem akarta, de utána már engem sem XD csak az bánt, hogy prűd csajjal voltam..


azóta van új bigém:DD akit már megdugtak előttem néha szervezünk többeseket, imádja, én is:)

2018. nov. 1. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
#3 igen, ezt. Nem mindenki szereti lefogni a másikat vagy feszegetni a határait.:D
2018. nov. 1. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

# 5/5


Ez furcsa, azt hittem erre a legtöbb nő rögtön igent mondana o.O


Én is megnézném az asszonyt mással, vagy is inkább plusz egy pasi (vagy plusz egy nő), de utána elhagynám, nem tudnék már rá úgy nézni


Szimplán izgat a 2pasi 1 nő, vagy 2 nő 1 pasi felállás

2018. nov. 1. 17:36
 7/11 anonim ***** válasza:
0%

Szívesen összevarrnám a barátnőm szeméremajkait:)

23l/L

2018. nov. 1. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

# 8/8


na, ez már valami! és ez miért lenne jó?


Szadista hajlamok, nézni hogy fáj neki és vérzik?

2018. nov. 1. 17:43
 9/11 anonim ***** válasza:
Nincsen, mert mindent elmondunk egymásnak amit akarunk . 😃 kicsit aberrált egy társaság vagyunk 😂
2018. nov. 1. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Scarf bondage.
2018. nov. 1. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!