Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Harmónikus a családi életünk....

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Harmónikus a családi életünk. Mindenben passzolunk a feleségemmel egymáshoz. Viszont a szexben egyre nagyobb a gond. Ő az A pont? Ingerlésével tud elélvezni, és már nem érem el. Mit lehet tenni, hogy megmaradjon a házasságom?

Figyelt kérdés
Vibrátort nem akar használni, a csikló ingerlése előjátéknak jó. Sajnos a hüvely végét nem érem el sem pénisszel, sem ujjal. Szeretné élvezni a szexet, de egy ideje nem tudom kielégíteni.
2018. nov. 1. 18:44
 1/8 anonim ***** válasza:

Eddig elérted magyarul?


Mi változott?

2018. nov. 1. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nem tudom. Kb 2 éve nem élvezi a szexet, azt mondja. Nem túl nagy a méretem, de fiatalkorban nem volt gond. Gyerekek születése után jöttek a gondok.
2018. nov. 1. 18:52
 3/8 anonim ***** válasza:
62%

kérdező ha hűvelyi úton szült akkor az intim torna Kegel gyakorlat csodákra képes

nem veled van a gond

ismerek olyat aki 4-et szült de tornázott és nincs gond a szexel nem tág nem laza

tessék tornázni a párodnak

24N (csak egy anya)

2018. nov. 1. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Edina 8103 ***** válasza:
Esetleg a gésa golyót próbáljátok!
2018. nov. 1. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Természetesen szült, és nem teljesen olyan a szex mint régen volt.
2018. nov. 10. 16:17
 6/8 anonim ***** válasza:

akkor hüvely tornázzon

ne legyen lusta hanyag magára

ez az Ő érdeke is

2018. nov. 10. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Ő inkàbb más férfit akarna bevonni a szexbe, hogy izgalmasabb legyen. Na ezt meg Én nem akarom. De erőlteti a dolgot. Ajánlottam más dolgokat, de az meg nem érdekli.
2018. dec. 25. 10:15
 8/8 anonim ***** válasza:
Na mi volt?
2023. márc. 11. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!