Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Melyik lenne a nagyobb pofon?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik lenne a nagyobb pofon? Ha a szerelmetek folyamatosan megcsalna vagy ha éveken át csak "alibinek" használt volna, mert valójában homoszexuális?

Figyelt kérdés

Elmondhattok mindenféle utolsó patkánynak, de mentségemre annyi szóljon, hogy apám homofób, anyukám meg kontrollmániás, aki kb. azt is eltervezte, hogy milyen virágokból álljon a menyasszonyi csokrom. Arról nem is beszélve, hogy azt is eltervezte, kihez fogok hozzámenni. Amikor szakítottam a barátommal, szembeköpött, többször felpofozott, eltiltott egy ideig a szociális médiától, és elmondott minden "dagadt, rusnya rbancnak", aki majd egyedül dögöl meg.

Éveken át játszottam a tökéletes barátnőt, sokszor mondtam neki, hogy "szeretlek", aranyos menyjelölt, nagynénijelölt, és sógornőjelölt voltam.

Egyetemen kolis lettem, és akkor döntöttem el, hogy ez a saját életem. Szakítottam a barátommal, és azt mondtam, hogy azért, mert nem bírok 5 évig távkapcsolatban élni, aki utána fél évig nem hagyott békén, és akkor azt hazudtam neki, hogy azért szakítottam vele valójában, mert megcsaltam 3 emberrel, akiből 1 lány volt, és most azzal a lánnyal vagyok (amúgy tényleg összejöttem egy lánnyal később).

Ettől nagyon kiborult, a családja kb. megutált, és mivel a baráti köröm az ő rokonságából is állt, ezért a barátaimat is elvesztettem.

Szerintetek helyesen cselekedtem, hogy inkább egy rbancnak állítottam be magamat, elérve, hogy megutáljon, vagy pedig meg kellett volna mondanom neki, hogy sosem szerettem, és csak azért voltam vele, mert az anyámnak ő tetszett?

Tudom, hogy mindenképpen egy dög vagyok, de az a kérdés, hogy melyikkel voltam a kisebb dög.


NEM KAMU, AKÁRMENNYIRE IS ANNAK TŰNIK!!!!!!!!!!!


2017. dec. 16. 08:28
 1/10 anonim ***** válasza:
Ezt csak o tudna megmondani h melyikkel tudsz nagyobbat rugni bele. Nekem jobban fajna ha kiderulne h evekig szinjatek volt a kapcsolatom, mint az h csunya lett a vege.N
2017. dec. 16. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Amúgy sosem csaltam meg.
2017. dec. 16. 08:42
 3/10 A kérdező kommentje:
Jelenleg azt hiszi, hogy biszex vagyok.
2017. dec. 16. 08:43
 4/10 anonim ***** válasza:
Most nem mindegy? Szerintem, te abba a közegbe már nem fogsz vissza menni. Ilyen közegbe minek? Szenvedni?
2017. dec. 16. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Az anyám utál, amióta szakítottam a barátommal, apám is rideg velem.


Szeretnék könnyíteni a lelkiismeretemen, és a szemükbe mondani, hogy nem vagyok rbanc, csak egy bántalmazott leszbikus, de félek, hogy habár a barátaim megértenének és talán az exem is, még jobban összetörném.

Mindig próbáltam mindenkivel legalább korrekt lenni, és nehéz azt feldolgoznom, hogy olyanért gyűlölnek, amit el sem követtem.

2017. dec. 16. 09:07
 6/10 SousVide ***** válasza:
24%
Neked nem a szexuális identitásoddal van a fő probléma, hanem, hogy egy krónikus hazudozó vagy, senkivel és semmivel nem törődsz, csak azzal, hogy neked jó legyen, ha kell egy férfi, hogy álcázhasd magad, hát felhasználod, ha nem kell eldobod.
2017. dec. 16. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Nekem is személy szerint könnyebb lenne feldolgozni, hogy megcsalt mint azt, hogy végig áltatott. Előbbi esetben legalább mondhatom hogy volt egy pillanat, amikor őszinte volt az egész kapcsolat és én nem vagyok teljesen ostoba.


Szerintem egyébként a te esetedben az őszinteség célravezetőbb lett volna, legalábbis a pasival szemben. A többieknek hazudhattok amit akartok, de szerintem ő megérdemelte volna az őszinteséged.

Viszont a helyedben amint tehetném, az összes létező kapcsolatot megszakítanám a szüleimmel. Max karácsonykor egy üdvözlőlap meg hasonlók. Ez így nem élet, és idővel sem lesz jobb- sőt, ha esetleg egyszer gyerekeid születnek, akkor hozzájuk is hasonlóan állnának, az pedig már az ő érdekük, hogy ne engedd.

2017. dec. 16. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Utolsó előtti, ugye vágod, hogy akkoriban nem voltam több 15-16 évesnél?

Húszévesen már nem csinálnék ilyet, hogy összejövök egy sráccal, aki belém szeret, csak azért, hogy legyen kit bemutatnom otthon.

2017. dec. 16. 09:37
 9/10 SousVide ***** válasza:
Ha elég idős voltál ahhoz, hog eljátszd a "menyjelölt, nagynénijelölt, sógornőjelöltet", akkor ahhoz is elég idős voltál, hogy tudd, hogy hazudsz éppen.
2017. dec. 16. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Nehéz az utad a felnőtté váláshoz... de mindegy.

Jó felé haladsz.

Egy életed van, ha így tudod kizárni a túl sok beleszólást, hát akkor így.

Ne csinálj semmit, mindegy, hogy ezek közül ki mit gondol.

2017. dec. 16. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!