Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Örömlánytól el lehet kapni...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Örömlánytól el lehet kapni valami betegséget, ha csak gumival csináljuk?

Figyelt kérdés

Franciázás után új óvszert kell felrakni, vagy ugyanazzal mehet az aktus is?


El lehet úgy kapni valamit, hogy nem nyalom ki, nem csókolózunk, és az orál meg a szex is csak gumiban van?


És van nála óvszer (benne van az árban)?? Vagy nekem kell vinni?


2018. nov. 2. 14:40
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
37%
Igen
2018. nov. 2. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Utánaolvastam, és a HIV, a hepatitis B, hepatitis C, szifilisz, gonorrhoea és chlamydia-tól megvéd a gumi, és max

HPV, herpesz, Molloscum Contagiosum-ot kaphatok el gumival is, szifiliszt meh bőrrel érintkezéskor csak akkor ha fekélye van a lánynak az kiszakad és bekerül a véráramomba (de nyilván nem feküdnék le vele ha van fekély a bőrén).


Szóval a durvább betegségek ellen elvileg védve lennék.

2018. nov. 2. 14:52
 3/11 L.. István ***** válasza:
Hűha, kikkel dugsz te?! Ha cserélgeted az óvszert abból nem lehet baj. Azért tiszteld a lányokat annyira, hogy eldobod használat után, függetlenül attól, hogy hová. Cserélj mindig! Minden öööö testnyílás után. És igen, vigyél, abból nem lehet gond.
2018. nov. 2. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
60%

Annyit aggódsz rajta ha el jutsz addig biztos el is kapsz valamit😃


Nem egyszerűbb lenne normal módon csajt találni ? Ha életképtelen vagy akkor meg keress valami hobbit!

2018. nov. 2. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
70%
A normál csajtól is elkaphat bármit.Senkiben nem lehet bízni.
2018. nov. 2. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Igen sajnos. Sőt aki nem örömlány, attól is kaphatsz valamit! Csak óvatosan. Előbb ismert jól meg.
2018. nov. 2. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Elégge karrierista vagyok, úgyhogy nem nagyon van időm csajozára. Olyannal meg nem leszek együtt, aki csak a pénz miatt van velem. Akkor inkább minden szex új csajjal, azzal akivel és amikor én akarom. Anyagilag tudom finanszírozni, akkor meg miért ne? Miért ragadnék le 1 csajnál? Rohadtul nincs kedvem hallgatni, hogy fáj a feje ilyen olyan baja van rohadtul nem érdekel. Ezért jó a prosti az nem panaszkodik és még a legperverzebb vágyaimat is teljesíti. Nem is beszélve arról, hogy nagyon jó mindig más nővel kúrni, nem unalmas mint egy párkapcsolat. Egy igényesebb, drágább prosti meg még biztonságosabb is mint egy egyéjszakás kaland egy discóban felszedett csajjal.
2018. nov. 2. 15:25
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Ha ennyire vágod mit kérdezel ilyeneket?

De írd meg a címed küldök neked egy doboz óvszert, nehogy el kelljen költeni a karrierista pénzed...

Nem csodálom, hogy nincs csajod. Nem is lesz ilyen hozzáállással.

2018. nov. 2. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
60%
Ha tényleg ennyire karrierista vagy, akkor nem vágom miért olyan nagy was ist das egy csomag óvszert venni.
2018. nov. 2. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Azért kérdeztem, hogy szokás-e vinni condomot,de mind1 is viszek akkor.


A kérdést meg azért írtam ki, hátha van valakinek tapasztalata a témában. Mert prostinál még nem voltam. Barátnőm volt már több is, de nem nekem való a párkapcsolat. Eddig a laza szexkapcsolatok tetszettek igazán (az mellékes hogy nem tudtak egymásról a leányzók:D), de ott nem csináltunk "extra" dolgokat, csak sima dugás volt.

2018. nov. 2. 19:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!