Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk ez nektek hogy esik ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk ez nektek hogy esik ha egy lány ezt csinálja?

Figyelt kérdés
Ha nem akar lefeküdni veletek de smárolni érzékien meg aztán vadul smárol és megy a tipitapi míg nektek feláll de utána nem szexeltek csak fekszetek? Kínos vagy kellemetlen? Vagy haragudnátok a lányra hogy akkor megis miért ilyen izgató? Vagy ti is megelégszetek a szeretetével meg csókkal és le tudjatok állítani a farkatokat?

2018. nov. 2. 19:22
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
43%
Nekem ilyen csaj kéne <3
2018. nov. 2. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
28%
Ha lecumizna akkor ok :)
2018. nov. 2. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
76%
Fizikailag is fajdalmas tud lenni. Ha mar felhuzod ugy mint allat legalabb kezzel segits rajta ha meg nem akartok szexelni. Vagy ne haragudj meg ra ha utana elvonul picit es kiveri
2018. nov. 2. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
61%

Rosszul esne! Nekünk pasiknak is alhasi fájdalmaink vannak az okozott vérbőségtől ha azt nem követi kielégülés!

Kézzel vagy szájjal fejezze be! Adott esetben természetesen én is megtenném vele!

2018. nov. 2. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
89%

Bár én nő vagyok, de sosem tennék ilyet pasival

Nem húzunk fel valakit, hogy aztán álljon, mint a zászlórúd

Ez a lehető legaljasabb dolog, amit nő tehet egy pasival

2018. nov. 2. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
17%
Jobb nem is beszélni róla!
2018. nov. 2. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
67%
Minden tiszteletem az 5 os szamu valaszoloe
2018. nov. 2. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
17%
Aki ezért haragudna, az tök nyilvánvaló, hogy csak szexre hajt, semmi másra.
2018. nov. 2. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
70%
Rosszul esne ha ezt csinálná mert ha felizgat akkor fejezzük is be, mert elég fájdalmas álló fasszal elaludni.
2018. nov. 2. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Le tudom állítani magam, de nem esik jól, mármint visszafogni önmagam. Feszítő fájó érzés marad utána ha nem tudok elmenni.

Oké megértem, ha még nem akar szexelni, de akkor közölje az elején, hogy csak csókcsata lesz meg tapi és akkor már az elején is próbálom visszafogni magam.

F

2018. nov. 2. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!