Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Az átlagmagasságot lényegében...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az átlagmagasságot lényegében a nők befolyásolták?

Figyelt kérdés
Vajon azért nőhetett az átlagmagasság a nyugati világban ilyen drasztikusan az emlúlt 100 évben, mert a nők lényegében kiírtották az alacsony férfiakat? Ugyebár minden nő nála 20-30 cm-vel magasabb tenyészbikára vágyik, amióta egyenjogosúgot kaptak válogathanak, mint kisgyerek a cukorkásboltban. Az alacsony pasik nem jutottak nőhöz, nem tudták továbbadni génjeiket, "erősebb" marad életben -> evolúció?

2018. nov. 3. 15:35
 1/9 anonim ***** válasza:
89%
Szóóval te alacsony pasi vagy és most nőgyűlölő lettél mert a nőknek nem kellesz, nyilván a magasságodra fogták. De mondok valamit. Egy jó pasi alacsonyan is jó pasi, a stílusa, önbizalma miatt igenis van esélye. Ha lúzer vagy akkor magasan is lúzer vagy. :)
2018. nov. 3. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
182 cm nem hiszem hogy alacsonyak számít.
2018. nov. 3. 15:38
 3/9 anonim ***** válasza:
81%
Az őskorból nálunk magasabb embereket is találtak, akinek 180 felett volt az átlag. De mivel vannak a mai napig olyan nők, akik 140 - 150 valahány centisek, nekik a 160-as férfiak is kielégítőek,így a kérdésed nem fedi a valóságot.
2018. nov. 3. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
83%
Én 190 centi vagyok de a kutyának nem kellek 😥😕
2018. nov. 3. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
23%

Én 148 cm vagyok és sokáig azt hittem nekem az alacsony pasik is megfelelnek, hiszen így is úgy is magasabbak nálam.

Aztán belém szeretett a 155 cm-es fiú haverom, és egyszerűen nem tudtam rá férfiként tekinteni. Cuki volt és nem férfias.. Ez van :/

De 165 cm felett már oké. Felső határ nincs :)

2018. nov. 3. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
87%

Nem.

A kismamàk vitamint szednek, ami miatt a baba is jól fejlödik, utàna a gyerekkori kiegyensúlyozottabb tàplàlkozàs miatt + kesöbb a hormonkezelt tàplàlèk miatt + az ivóvíz hormontartalma miatt /az ivóvizet pl term. vízböl szűrik, ahova a tisztított szennyvizet engedik, a vizeletben pedig gyogyszermaradvanykent benne lehetnek/

2018. nov. 3. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
51%
A kérdésedre igen a válasz. Mondom én ezt alacsony 170cm-es törpeként.. Az érzés amikor a kis 155cm-es nősténytörtpék elhajtanak mert nekik min 180cm-től kezdődik a férfi.. és ilyen szinte mind. Szóval sajnos születik még néhány ilyen 170-172cm-es genetikai szemét, de ezeket a nők megoldják, barátzónákba téve vagy szimplán csak átnéznek rajtuk..
2018. nov. 3. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem, a táplálkozás és a jólét miatt alakult így.
2018. nov. 3. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D igen és beltenyészettel eldöntöttük, mi 160centis nők, hogy férfiak nélkül nemzünk 2 méter magas férfi utódokat. esetleg kivágjuk őket majd papírból.
2018. nov. 6. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!