Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Aki nem tárgyalja ki a szexuál...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aki nem tárgyalja ki a szexuális életét, az rögtön prűd?

Figyelt kérdés

21 éves lány vagyok, aki szexuálisan aktív. Van párom, akivel sokat szexelünk, van egy csomó szexis fehérneműm, meg egy rakás szexuális játékszerem is; vibrátorok, dildók, anál plug, stb. Ezeket a dolgokat használjuk a párommal is, használom mamsztihoz is. (Én nem tartom magamat egy prűd nőnek.)

DE! Van egy csomó hapsi, akivel ha kicsit összehaverkodok, pl munkahelyen, akkor elkezdenek beszélni nekem akár a nemi életükről is, amit én meg csak maximum hallgatok, és, ha engem kérdeznek valami szexuális szokásomról, akkor kitérő választ adok. Az egyik kollégám, aki amúgy rám is nyomult, hozzám vágta, hogy én biztos milyen prűd vagyok. :D Holott én egészen egyszerűen nem osztom meg a nemiéletemet akárkivel. Úgy gondolom, hogy semmi közük sincs hozzá a munkahelyemen a kollégáimnak, hogy én szeretem-e az anált, vagy, hogy tudok-e mélytorkozni? A közeli barátaim közül is csak kettővel szoktam a szexről beszélni. Aki nem beszél a szexről, az biztos prűd, meg kielégítetlen. xD De szerintem talán inkább ők maradnak meg csak a beszéd szintjén... Mit gondoltok?



2018. nov. 4. 09:57
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Én egyetértek veled. Férfi vagyok, de nem szoktam a szexuális életem senkivel megosztani. És én sem vagyok prűd.
2018. nov. 4. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

A pasiknak ez a vesszőparipájuk

Ha nem beszélhetnek szexről, úgy érzik megfulladnak

Én nimfomán vagyok, többet szexelek, mint amit a legtöbb ember el tud képzelni. Ennek ellenére szinte senkivel nem osztom meg, mikor hol kivel hogyan és mit csináltam

Senkire nem tartozik

Hadd legyenek csak abban a hitben a férfi ismerőseid, hogy prűd vagy. Akinek tudnia kell, hogy valójában milyen vagy, az tudja

2018. nov. 4. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nálam pont fordítva van. Nem kerülöm a szexuális témákat, feltéve, hogy nem közönséges módon történik, és ezért senki nem hiszi el, hogy évek óta nem szexeltem. Mondjuk nem is érdekel, hogy ki mit hisz.
2018. nov. 4. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
21%

Nem prűdség.Mi férfiak,akkor hozzuk elő általában ezt a témát egy nőnek,ha bejön nekünk.És rendszerint csak a pofánk jár.

Én sem szoktam a személyes szokásaimról beszélni,még a legjobb barátaimmal sem,pedig egyáltalán nem vagyok prűd,mert általánosságban szeretek a szexről beszélni akár nyilvánosan is,nincs tabu.

38f

2018. nov. 4. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Kérdező! Teljesen normális vagy,ennek kéne lennie alapból az intelligens magatartásnak!:)

Senkinek semmi köze nincsen ahhoz hogy mit csinal a kollégája vagy haverja az ágyban. Szerintem legalabbis. 37/f

2018. nov. 16. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Minden ember legbensőbb magánügye a szexualitása,senkinek semmi köze hozzá.
2018. nov. 16. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Szerintem a férfiak rögtön észreveszik, ha egy nő szexuálisan igencsak aktív, még ha ő maga nem is beszél erről, valahogy ráéreznek, s úgy érzik,neki szabad ilyenről beszélni vevő lesz rá, hisz szakavatott, a téma jó ismerője. Valahogy a nő viselkedése, gesztusai, hangszíne, poénjai, szemeivel küldött jelzések, szó- és témaválasztása, öltözködési stílusa, ezek mind-mind árulkodóak anélkül is, hogy a nő utalna a szexuális életére. Amely nő visszafogottabb, azt nemigen szokták megkörnyékezni ilyesmi szöveggel a férfiak, legfeljebb, ha rosszul mérték fel a helyzetet, az első lesújtó pillantásig, szavakig.
2019. aug. 6. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!