Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Tényleg "gáz", hogy szeretnék...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg "gáz", hogy szeretnék előjátékot, és nem akarok csak úgy rögtön szexelni, vagy a pasi jött másik bolygóról?

Figyelt kérdés

Randiztam egy pasival, szépen alakultak a dolgok, a 4. randi után fel is mentem a lakására. Ott rámvetette magát, falnak döntött, benne is lettem volna a szexben, de egy hevesebb csókcsata után azonnal be is akarta rakni, mire szóltam, hogy nekem így fájna, kéne egy kis rákészülés, előjáték. Erre teljesen letört, és elmaradt a szex. Azt tudtam kiszedni belőle, hogy úgy gondolja, hogy nem vonzódom hozzá, mert a nők csak a "bétahímektől" igényelnek előjátékot, bezzeg a nagydarab, menő, öblös hangú, minden nőt megdöntő alfákra instant nedvesedünk, és bugyiszaggatós, gyors szexre vagyunk velük képesek. Mondtam, hogy én senkivel nem lennék így, erre hozzám vágta, hogy tudja, hogy xy sráccal lefeküdtem (közös ismerős pletykált, amúgy 6 éve történt az egész), aki több tucat nőt döntött meg, és még a nők vetik rá magukat a srácra, és meg se próbáljam elhitetni, hogy az a srác foglalkozott velem szex előtt. Olyat is mondott, hogy még ha nem is élvezzük az előjáték mentes szexet, egy igazán jó pasinak nem mernénk szólni, hanem örülnénk, hogy lefekhetünk vele, én meg rögtön az elején kifogásolom a dolgokat vele, mert nincs meg tűz, ráadásul szégyenérzet sincs bennem, mert egy kis irányítható papucsnak nézem.

Én eljöttem tőle elég hamar ez után a beszélgetés után, és letöröltem fb-ról, de azóta is írogat, mindennek lehord és nem érti, hogy mi vele a gond, és hajtogatja, hogy nem lesz a balekom.


Nos, szerintetek normális gondolkodás ez? Én életemben nem hallottam még ilyenről.


2018. aug. 31. 21:35
1 2
 1/15 anonim válasza:
27%
Megérdemlitek egymást. 😆
2018. aug. 31. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Miért is?
2018. aug. 31. 21:42
 3/15 anonim ***** válasza:
16%
hát milyen domina vagy te? adj neki.
2018. aug. 31. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Miért van olyan érzésem, hogy ezt a kérdést nem nő írta ki? Annyiszor futott már itt ez a téma (hímek alfától omegáig). Persze lehet, hogy pont női előadásban még nem...
2018. aug. 31. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

Nem nézem túl gyakran ezt az oldalt. De akkor ez egy "divatos" álláspont? Remélem, nem sok férfi él ebben a hitben.

És igen, nő vagyok, és teljesen el vagyok képedve ezen az egészen, úgy érzem, mintha nem ugyanazon a bolygón nőttünk volna fel.

2018. aug. 31. 21:45
 6/15 anonim ***** válasza:
Igazàn türelmes vagy, hogy ezt végighallgattad, mindenki más egyszerűen csak kidobta volna.
2018. aug. 31. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

valóban gyanús,hogy melyik fél is valójában a kérdező...

de ami lejön egy ilyen fickóról,hogy betegesen megfelelési kényszeres és hogy egy egységként tekint minden nőre.

a beteg agyát jelzi az is,hogy nem kapcsolt és alkalmazkodott a szituhoz és nem vett vissza.

nem,akkor lefújta az egészet.

ilyet csak egy rugalmatlan fafej csinál.

2018. aug. 31. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Ha mondjuk egész este ott van bennem, hogy szexelnék vele, akkor nem igénylek annyi előjátékot (mondjuk mi együtt élünk már...), de ő akkor is szeretné, tehát szerintem nem normális.

A szex mindkét félről szól.

2018. aug. 31. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Szerintem csaj vagy!! Nézd, ilyet épeszű pasi nem csinál, ha nagyhangú macsó ha alacsony mint én akkor sem, mert volt gyerekszobája az embernek... Ha nem érzem ott a puncinál hogy nedves, akkor megkérdezem, hogy "próbáljuk meg?" és ha nemleges a válasz akkor még dolgozunk az ügyön. Mennyi idős vagy?
2018. aug. 31. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
49%
És a hat évvel ezelőtti nagydarab öblös alfakanytól tényleg ment a nedvesedés magától?
2018. aug. 31. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!