Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfi méret? Vannak külső...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfi méret? Vannak külső jelei annak hogy a pasinak milyen a mérete?

Figyelt kérdés
Pl.ha találkoztatok egy pasival, es6nincs köztünk semmi, vagyis nem tudom hogy, milyen van neki, akkor azt külső alapján valahogy meg lehet azt tudni? Pl hallottam olyat, hogy annak a pasinak akinek nagyobb az orra annak nagyobbacska.... 😁
2018. nov. 4. 22:08
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
45%
Én ugyanilyet szeretnék, meg tudjam állapítani a lányokról, hogy borotválják-e, mert én a szőröset szeretem.
2018. nov. 4. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 dot. ***** válasza:
nem hinném hogy meg lehet mondani, én vékony alkatú vagyok, 185cm, több évet letagadhatnék a koromból iskolásnak néznek még mindig, és alábecsülnek, pedig méretem az erősen átlag feletti, hosszban és vastagságban is. Majd kiderül ha letolja a gatyáját neked
2018. nov. 4. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
1#, ha nem tudsz normalisan válaszolni akkor inkább ne írj semmit! Köszi
2018. nov. 4. 22:18
 4/13 anonim ***** válasza:
54%

Nincs ilyen. Ha látod a nadrágján, hogy nagyon dudorodik neki valami odalenn, akkor valószínűleg nagy mérettel áldotta meg a sors. :D

Egyéb eset nem hinném, hogy van.

Pl. Én egy egészen szerény fiú vagyok, nagy mérettel. Szerintem nem látni rajtam, hogy nagy a péniszem. A viselkedésemen se lehet észrevenni.

2018. nov. 4. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Nem hinném, hogy ez látszana, legfeljebb annyiban, hogy nem hord szűk gatyát.
2018. nov. 4. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
49%
Tapasztalatom szerint nagy tenyér=nagy szerszám
2018. nov. 4. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat, ilyeneket várok! ☺️
2018. nov. 4. 22:27
 8/13 anonim ***** válasza:
56%

háát

az egyik barátom barátnőjével sokat beszélgettünk szexről:D

és ő azt mondta, hogy ez az orros balhé egy ökörség :D és tanúsítani is tudja, hogy tényleg az :D


ő azt mondta, hogy másra esküszik..

a tenyérből a szélességre következtet az ujjak hosszából pedig a pénisz hosszára és hozzátette, hogy eddig bevált neki.. ekkor elmosolyodtam :D és megforgattam a tenyerem úgy, hogy ő is látta mit nézek rajta és akkor mondta, hogy na rövid de jó vastag, mi? :D mondom, khm az :DDD

2018. nov. 4. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
89%
Nincs ilyen. Fiú kollégiumi tapasztalataim alapján sem az orr, sem a tenyér mérete nem alkalmas a pénisz méretének megbecsülésére. Aki összefüggést talált, az a véletlen műve.
2018. nov. 5. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
66%
Nincs az égvilágon semmiféle külső jele, nem tudod megállapítani semmiből, bármennyire is szeretnéd. Ez van.
2018. nov. 5. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!