Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit csináljak, ha van egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, ha van egy srác, akivel akarjuk egymást, de nem lehet. Mit csináljak, hogy kevésbé kínos legyen?

Figyelt kérdés

Egy a munkahelyünk és közel is lakunk.


Barátnője van, meg nekem is alakul valami, meg amúgy is túl zűrös így is az életem, minthogy rólam pletykáljanak.


Folyamatosan zaklat és bámul, múlkor is összenéztünk, de nem akartam. Direkt úgy intézi, hogy találkozzunk, pedig annyiszor mondtam neki, hogy álljon le.


2018. nov. 5. 09:05
 1/10 anonim ***** válasza:
50%
Rugd tökön az biztos eltántorítja és utána kerülni fog.
2018. nov. 5. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
61%

Mindent lehet!

Nem vagy házas ahogy ő sem!

Mire vársz? Arra h elmenjen az élet melletted?

Lehet a nagy Ő mellett mész el, sosem tudhatod!

2018. nov. 5. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
81%
Akarjátok egymást = Te is akarod őt, ugye?
2018. nov. 5. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
84%
Mit filózol, ha kölcsönös a vonzalom?!
2018. nov. 5. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
76%

Most akarod, vagy nem?

Honnan tudod, hogy nem életed nagy szerelme?

És honnan tudod, hogy 20-30-40 év múlva nem fogod-e bánni, hogy nem jöttél vele össze?

Az életben vannak dolgok, amiket nem szabad kihagyni. Ha ilyen erős a vonzalom, ne tökölj, tedd meg

Én is voltam hasonló cipőben, és állati jó volt

2018. nov. 5. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
71%
Ha akar téged, valószínűleg csak húzza az időt a barátnőjével. Úgy lenne tisztességes, ha szakítana vele, utána már ismerkedhettek még jobban. Az, hogy alakul neked valami, nem jelent semmit, ha őt kívánod.
2018. nov. 5. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
71%
Ha annyira kívánnyátok egymást akkor szexeljetek eggyet abból baj nem lehet. Aztán majd meglátod mi a pálya. Ha a párja nem tudja meg akkor hadmennyen!!! Ha kapcsolatban is ien kanos azt ki kell használni. Addíg amíg föl áll neki.👌
2018. nov. 5. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
NEM. Megmondtam neki, de nem hagy békén.
2018. nov. 5. 11:36
 9/10 anonim ***** válasza:
76%
Nyissatok mindketten tiszta lapot előbb az életetekben, és aztán hajrá. ... Ha meg ez nem megy, akkor felejtsd el, végleg.
2018. nov. 5. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Hát lehet így akar bosszút álni mert nem kapott meg.
2018. nov. 5. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!