Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért van egy értelmes,...

Miért van egy értelmes, egyetemista srác egy kevésbé művelt (kicsit prolis) társaságban?

Figyelt kérdés

Van pár ismerősöm abban a társaságban, de ő sokkal másabb mint ők, sokkal választékosabban beszél, egyetemre jár, mégis úgymond rendszeresen lóg prolikkal.


Nem sértegetni akarom őket, mert jóba vagyok velük és társaságban vannak nagyob normális emberek, de sokan kicsit suttyóbbak a kelleténél, és senki más nem jár felsőoktatásba?


Nem fura ez?


2018. febr. 19. 16:56
 1/5 anonim ***** válasza:
46%
Mert aki nem jár felsőoktatásra, az már csak proli lehet, meg suttyó?
2018. febr. 19. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
És úgy gondolod művelt egyetemista gyerek csak hasonlóakkal barátkozhat? Ez kb olyan mint mikor azt mondják gazdag gyerek ne játszon szegénnyel. Nem az iskolai végzettség/anyagi helyzet vagy hasonló befolyásolja ki kivel barátkozhat. Te magad mondod hogy ezek a "prolik" normálisak. Akkor mi a gond? Hogy ők nem végeztek egyetemet, nincsenek olyan jó helyzerben? Megsúgom: nem ez határoz meg egy embert. Én iskolában rengeteg kissebbségi, kisegítőbe járó hátrányos helyzetű gyerekkel barátkoztam. És nem azért mert nem volt mással, mert elég népszerű voltam egyszerűen odajöttek én meg elfogadtam a barátságukat mert remek emberek/gyerekek voltak. Nem a diploma, elit oktatás,anyagi helyzet vagy etnikai hovqtartozás esetleg IQ pontszám alapján lesz valaki jó barát, vagy jó társaság...
2018. febr. 19. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
#1 Nem, de a társaságban vannak emberek akiknek egyes megnyilvánulásaik ilyen jellegűek. Egyébként nekem sincs diplomám.
2018. febr. 19. 17:16
 4/5 anonim ***** válasza:
70%

Madarat tolláról,embert barátjáról...

Valamiért jól érzi magát közöttük,ezért oda való ő is.

Egyetem,végzettség,anyagi helyzet semmit nem számít az ég világon abban,hogy ki a proli,és ki nem.

Úgyhogy nincs ebben semmi fura.

2018. febr. 20. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Attól, hogy értelmes meg egyetemista még lehet belül proli. Sok olyan embert ismerek akik alapvetően tök normálisak, addig ameddig normálisan zajlik körülöttük az élet. De ahogy becsúszik valami hiba vagy apróság, már képtelenek a helyzetet normálisan kezelni, normálisan megbeszélni, normálisan megvitázni, hanem őrjöngő legalja prolivá változnak olyankor.
2018. febr. 22. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!