Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogy vezessem fel, hogy csak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy vezessem fel, hogy csak szexkapcsolatot szeretnek?

Figyelt kérdés
Sajnos az internetes ismerkedesrol lemondtam. Az uzeneteket altalaban el sem olvassak, torlik anelkul hogy megneztek volna a profilomat vagy a kepemet. Egy nev es esetleg eletkor alapjan hogy lehet eldonteni hogy nem akarom a masikat megismerni? Marad az eloben valo ismerkedes. Itt az a problemam hogy nem akarok senkit sem atverni vagy megbantani igy nem akarom elhitetni senkivel hogy en leszek elete szerelme. Mondani nem mondhatom hogy lazabb kapcsolatot szeretnek egy beszelgetes kozepette.. az milyen mar? Ti hogy szoktatok ezt csinalni? Mi a modja? Vagy csak ugy erzitek mindketten hogy errol van szo? Csak hogy megelozzem a privat hullamot.. 26f vagyok es nem nem vagyok meleg sem
2018. nov. 5. 17:36
 1/10 anonim ***** válasza:
87%
Ha egy sima randit nem tudsz összehozni, akkor szerinted mennyi esélye van annak, hogy a "figyelj, csak ennyi legyen, ne több" részben sikeres leszel?
2018. nov. 5. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Igaza van az elsőnek...

20 L

2018. nov. 5. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Én a komoly kapcsolat híve vagyok, de azt mindenképp értékelném, ha mindenféle körítés nélkül elmondanád már az elején, hogy mit és hogyan szeretnél. Nem kell azonnal ezzel kezdeni, egy kicsit ki kell ismerned az illetőt ahhoz, hogy rájöjj, ő mit szeretne, de ha már tudod, akkor ne félj elmondani, valahogy így: Figyelj, őszinte leszek, nem szerelmet keresek, hanem egy laza kapcsolatot, ami a szexről szól. Vagy valami ilyesmi. A lényeg, hogy nyíltan mondd ki, ne legyen benne ígéret, hogy több is lehet, mert ebből jön a csalódás. Vagy belemegy, vagy nem.


N/20

2018. nov. 5. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Hol olvastad hogy gondom van a randikkal? Semmi problemam az ismerkedessel... csak erre a reszre nem tudom hogy terephetnem a szot. Rendes kapcsolatom lehetne de nem akarok.
2018. nov. 5. 17:41
 5/10 A kérdező kommentje:
3# as koszonom szepen hasonlora gondoltam. Jol latod a helyzetet epp ezaz hogy nem akarok senkiben hiu abrandokat ebreszteni.. azt meg foleg nem hogy fut fat megigerek lefekszunk parszor es eltunok. A baj az hogy ezt nem tudom hogy mondjam el ugy hogy ne pofon legyen a vege :) Ezekszerint az idozites a kulcs?
2018. nov. 5. 17:45
 6/10 anonim ***** válasza:
Szerintem igen.
2018. nov. 5. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

sosem vetem át egy csajt se.


mikor oda került a helyzet, akkor megmondtam nyíltan, hogy én csak haverságot akarok, amibe belefér egy kis játék.


a nagy részük maradt haver, játék nélkül, de legalább nem vertem át senkit. nekem így ment

2018. nov. 5. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
7# esnek is koszonom az ertekelheto valaszt
2018. nov. 5. 17:51
 9/10 anonim ***** válasza:
38%

Ha társkeresőkön is kerülnek a nők, miből gondolod, hogy személyesen más lesz? 🤔

Egy FÉRFI mellesleg képes a testbeszédével, viselkedésével sugallni a nőnek, hogy ő élete szerelme, de ugyanúgy képes arra is, hogy feltüzelje, és a nő maga mondja ki, hogy kívánja a pasit

Neked ötleted sincs, de még csak a szikrája sincs meg annak, hogy kéne belekezdeni egy ilyenbe

Szerintem rejszolj tovább. A nőket meg hagyd meg a férfiaknak

2018. nov. 5. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Egy igazi ferfi vagy csak az ertoolvasas nem megy ;)
2018. nov. 5. 19:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!