Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A nők/lányok nem szeretnek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők/lányok nem szeretnek szexelni?

Figyelt kérdés

Miért van hogy a legtöbb nő kéreti magát és nem hajlandó szexelni?

A fiúk meg szeretnének de nincs kivel.

És ha hajlandók is akkor is csak az ilyen rosszfiúkkal akik megalázzák őket és semmibe veszik.

A normális fiúkra rá se néznek csak az ilyen elmebeteg cigizos szakadt ruhás beszólogatós alakokra.

Azoknak egyből szetteszik a lábukat.



2018. okt. 27. 17:29
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
37%
A nők perverzek, ennyi:D
2018. okt. 27. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
93%

Te valamit nagyon elnéztél, ha ezeket komolyan gondoltad.


1. A nők/lányok pont ugyanannyira szeretnek szexelni, mint a férfiak.

2. A legtöbb nő nem kéreti magát, pusztán nem bújik ágyba minden félnótással.

3. Ez nem a nők hibája.

4. Nem, ez hülyeség.

5. Ez is hülyeség és az a baj, hogy a "normális fiúk" pont olyanok, mint te. (Elmebetegek)

6. Igazából egy hülyeséget fejtegetsz 3 mondatban, így ez továbbra is hülyeség.

2018. okt. 27. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
szeretném csak gátlásos vagyok
2018. okt. 27. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
96%

Kedves kérdező

Mi nők szeretünk szexelni. Legalábbis nagyon sokunk nevében beszélhetek, mikor ezt mondom

De! Nem mindenkivel és nem akárkivel

Nekem speciel nem jönnek be a szakadt ruhás, dohányos, beszólogatós senkiházik. Engem az intelligens, humoros férfiak ragadnak magukkal.

A fiúk állandóan tosznának, ez tény. De általában nem a saját “súlycsoportjukban” keresgélnek, hanem valami elérhetetlen bombanőt akarnak megcuccolni, és ez az alapvető probléma. Meg az, hogy a legtöbb ilyen kis toszógép depressziós, és utálja a nőket.

Szóval söprögess a saját portádon, aztán kezdd el fikázni a női nemet

2018. okt. 27. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
7%

Én sem szeretek szexelni,de még ráadásul utálom is a nőket!

Felőlem szórakozhatnak kedvükre mikor kivel akarnak dugni,de én biztos nem fordítok rájuk időt..


F/42

2018. okt. 27. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
94%
#5 ez most komoly? Akkor te vagy a 40 éves szűz? 🤣🤣
2018. okt. 27. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
97%
A 2-esnek és a 4-esnek minden szavával egyetértek.
2018. okt. 27. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Nekem még sose volt jó. Egyenesen undorodom tőle.
2018. okt. 27. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
89%
A nők/lányok VELED nem szeretnek szexelni
2018. okt. 27. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Amit leírtál az több sebből is vérzik. Mi lányok nagyon is szeretjük a szexet. Valóban vannak olyan lányok, akik kéretik magukat, de ők sem azért, hogy érdekesebbnek tűnjenek, hanem mondjuk félénkek vagy gátlásosak, szégyenlősek, viszont ők is szeretik a szexet és vágynak rá csak gátlásosabbak, de egy megfelelő partner igenis kitudja őket ugrasztani a bugyijukból.


Aki engem megaláz és semmibe vesz az iránt közömbös vagyok, nem hogy még le is feküdjek vele. Nem is értem ezt honnan szedted.


Nálam alap dolog az igényesség így nem fogok olyannal leállni, aki szakadt ruhás. Ha valaki beszólogat, akkor ellenszenves a számomra és inkább dühös leszek rá és kerülöm, nem pedig lefekszek vele. A cigizést sem pártolom.


Szóval minden egyes dolog, amit leírtál teljesen hülyeség. A legtöbb lány szeret szexelni és hiába van manapság több könnyűvérű nő meg szexuális szabadság, ettől függetlenül a nők megválogatják, hogy kivel bújnak ágyba. Az igényes, szép lányok meg főleg. Azért manapság sem teszik szét a nők minden szembejövőnek, csak aki valamivel megfogta őket akár külsőleg, akár belsőleg.


Ne várd el, hogy a nők fűvel-fának keféljenek. Meg van a jogunk arra, hogy megválogassuk a partnereinket. És szerintem neked ez nem tetszik, hogy mások sikeresebbek nálad a lányoknál. Az, hogy sokaknak szétteszik a lábukat az még nem jelenti azt, hogy neked is szétfogják tenni. Fogd meg őket valamivel és akkor talán neked is szétfogják.

2018. okt. 27. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!