Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mi a teendő, ha egyik nem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a teendő, ha egyik nem teste sem izgat?

Figyelt kérdés
Forduljak szexuálpszichológushoz? Vagy?
2018. nov. 5. 17:57
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:

Rohadt egyszerű, bár kézzel lábbal hadakozol ellene

Aszexuális vagy. Fogadd el. Vagy menj szexuálpszichológushoz és próbáld kideríteni mi a baj

2018. nov. 5. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
Szerintem is aszexuális vagy.
2018. nov. 5. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:

Szerintem is van esély az aszexualitásra/frigidségre, de szerintem nem szabad ilyen hamar elkönyvelni a dolgot, hiszen a hormonok is nagyon bezavarhatnak ebbe a dologba.

Mindenképp érdemes lenne előbb a hormonokat vizsgálni és csak ezután elmenni a szexuálpszichológushoz, valamint nem lehet kizárni az esetleges gyermekkori traumák lehetőségét sem, de ami a legfontosabb, hogy ne emészd magad a dolog miatt, mert igen komoly élettani hatásai lehetnek!

2018. nov. 6. 03:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:

Én akárhány oldalon olvastam az aszexualitásról és annak ágazatairól (demiszex, szürke-aszex) olykor magukat is aszexnek valló emberektől, tökéletesen passzol rád az alapdefiníció.

Mit hadakozol ellene? Nem szégyen ezt bevallani. Fordulhatsz szakértőhöz, de amúgy felesleges, mert ez természetes dolog. Nem izgat szexuálisan senki, kész, pont.

2018. nov. 6. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 A kérdező kommentje:

Persze, csak ha beletörődök ebbe, akkor egész életemben egyedül leszek. Gyerekem sem lesz.

Kivéve akkor, ha belemegyek egy kapcsolatba úgy, hogy csak kényszerből fekszek le a párommal, csak azért, hogy legyen gyerekem, meg kapcsolatom..

2018. nov. 6. 15:23
 26/27 anonim ***** válasza:
Erre a legegyszerűbb megoldás az, hogy valakivel teherbe ejteted magad ha gyermeketszeretnél nevelni és lelépsz. Nem kell tudni semkinek semmit, egyedülálló anyuka leszel, és kész. Nem kell magadraertetni senkit és semmit. Teljesen tiszta ügy.
2018. nov. 6. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
Nem kell beletörődni,fordulj pszichológushoz - ő segíthet, hogy feltárd a probléma gyökerét és megoldd.
2018. nov. 8. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!