Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Így teherbe eshet?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Így teherbe eshet?

Figyelt kérdés
Az lenne a kérdésem hogy ha úgy rakom be a barátnőmnek hogy gumi nélkül és utána gumival hogy igy terhes lehet e.
2018. nov. 5. 22:03
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem nézed a durex reklámokat. Akár az előváladékban is lehetnek spermiumok, amiktől terhes lehet a barátnőd. Ne kockáztass. Használj inkább durexet.


Bár azt az átlag napi 80 abortuszt picit sokallom.

2018. nov. 5. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha gumi nélkül elmész benne, akkor igen. Nem jó ötlet szerintem ez, ne szaporodj légy szíves!
2018. nov. 5. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha a farkad bekerül a muffjába védekezés nélkül, akkor igen, lehet terhes

Ti nem néztek tévét?

2018. nov. 5. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
77%
Még egy szaporító!
2018. nov. 5. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Komolyan nem értem aki ilyen felelőtlen. Ez így nem védekezés, hanem oroszrulett. Mivel már az előváladékban is lehet spermium, igen lehet terhes. Ha nem szed bogyót és így is úgy is kell az az óvszer akkor nem jobb lenne előbb feltenni, végigtolni a menetet és kész? Minthogy így a felénél megszakítod, kiveszed, kibontod a gumit, letekered, és úgy teszed vissza. :D Nekem a kedvem is elmenne a szextől.. Mi 1,5 évig védekeztünk gumival, mert egy hormonális betegség miatt nem szedhettem tabit, de se én se a párom nem halt bele. És nem volt luxus tenni arról, hogy ne legyek terhes.
2018. nov. 5. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen lehet. Ha behatolsz a hüvelyébe a péniszedbe, bármilyen kicsi is az esély anélkül, hogy elmész, van esély. Tehát igen, ebből lehetséges baba.
2018. nov. 5. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Simán ! Ugyan nem sok eséllyel, de megeshet.
2018. nov. 6. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!