Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Látszik az ha valaki már nem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Látszik az ha valaki már nem szűz?

Figyelt kérdés
Úgy értem külső szemlélő észreveszi-e. Rokon, barát, stb...
2018. nov. 5. 23:07
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
60%
Nem
2018. nov. 5. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Viselkedésen esetleg?
2018. nov. 5. 23:15
 3/11 anonim ***** válasza:
39%
Nem látszik. Mármint szerintem rokon se sejtheti, max ha párkapcsolatban van az illető akkor egy idő után sejthető, hogy nem aludni járnak össze. De így viselkedésén nem látszik senkinek szerintem.
2018. nov. 5. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
75%

Bátrabban,felszabadultabban viselkedik! Mert olyan,mint ha megszabadult volna egy tehertől.

De ezt nem feltétlen tudják a szülők,barátok. Csak az aki tudhat esetleg róla.

Na j

2018. nov. 5. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! Natsume ezt a képet csak neked egyből eszembe jutott valaki a névről:


[link]

2018. nov. 5. 23:29
 6/11 anonim ***** válasza:
89%
Szerintem a viselkedésén látszik (főleg ahogy bizonyos dolgokhoz hozzááll vagy bizonyos dolgokról beszél), én legalábbis erről vettem észre egy barátomnál (és igazam volt).
2018. nov. 6. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
0%

Ha szexre kerül a sor sokkal bárortalanabb.

20 L

2018. nov. 6. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
0%
Lányokon se átszik, de eldicsekednek vele.
2018. nov. 6. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
90%

Én sokkal vadabb lettem az első szex után

Bátrabb, lazább. Azelőtt alig mertem szóbaállni emberekkel, a szemükbe nézni még kevésbé

De miután megvolt az első pasi, az ismerőseim is észrevették mennyire felszabadult lettem

2018. nov. 6. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
viselkedés főleg, mint amikor te már prezentáltál vagy csináltál nyitó beszédet 200 ember előtt nem is egyszer, akkor számodra nem probléma felemelned a hangodat egy társaságban, míg akik ezt sosem csinálták, már akkor összeszarják magukat, ha 20 embernek kell elmondaniuk, hogy melyik teremben lesz az előadás.
2018. nov. 6. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!