Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Milyen férfi ruhadarabok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen férfi ruhadarabok tüzelnek fel titeket mégjobban?

Figyelt kérdés
Nem tudom ti hogy vagytok vele, de én az ingekért vagyok oda. Főleg a fehérért. Persze nyilván maga a férfi a fontos tényező, de számomra ez ad még egy kis pluszt.
2018. nov. 6. 15:45
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
23%
Nem jövök izgalomba egy könyvborítótól sem. Miért jönnék izgalomba a ruházattól? Öltözhet egy férfi akármilyen puccos meg csillivili holmikba, ha közben az értelmi színvonal és a stilus a béka segge alatt van hat emelettel
2018. nov. 6. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
25%
3 hetes lyukas zokni, gombaspórákkal. Vagy egy vonalkódos fecske alsó
2018. nov. 6. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Bakancs, gyakorló, egy jó öv, póló

Iszonyú izgató ez számomra

30N

2018. nov. 6. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
24%
Nem borító alapján ítélek. Ha bejön egy pasas, akkor az tetszeni fog öltönyben, zakóban, pizsamában, szakadt rongyban vagy akár egy krumplis zsákban is. Ha valaki pedig nem az esetem az fölvehet akármit akkor sem fog megtetszeni. Nem ruha alapján döntök.
2018. nov. 6. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Nem párkeresés kategóriában van a kérdés!


De akkor pontosítok a gyengébbek kedvéért:

Adott egy férfi (életed szerelme vagy a már 20 éve férjnek nevezett férfi vagy akárhogy is nevezzük). Ez a férfi felvesz egy bizonyos ruhadarabot, ami a szokásosnál is jobban beindít/feltüzel/le akarod róla tépni, annyira megkívánod benne az illetőt, mint másban sosem...

Mi ez a ruhadarab?

Persze csak ha van ilyen. Azt is megértem, ha az ádámkosztümre szavaz valaki.

2018. nov. 6. 16:06
 6/11 anonim ***** válasza:
Ing, bukósisak, TEK-es egyenruha, gumikesztű (már ha ruhadarabnak lehet tekinteni :D).
2018. nov. 6. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Kilt, fekete trikoval es bakanccsal
2018. nov. 6. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Az elengásabb.

Egy jóképű férfin egy ing, nyakkendő, zakó nagyon jól tud mutatni, és még férfiasabbá teszi amitől mégjobban kívánni fogom.

2018. nov. 6. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
32%
Kérdező, a párkeresés kategória sem párkeresés céljából van.
2018. nov. 8. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is nagyon durvan bejonnek az ingek. Es persze az oltony is. Rengeteget dob a szemembe egy pasin. Es annyira ahhw tud lenni ha egy jo pasi viseli. De ha egy kevesbe jo akkor is dob rajta szerintem nagyon sokat. De meg nem tudnam magyarazni miert is ilyen jo es miert vagyok igy oda erte.
2018. nov. 8. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!