Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogyan közöljem egy férfival,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan közöljem egy férfival, hogy nagyon kívánom?

Figyelt kérdés

Nem akarok ribizlinek tűnni, pedig de, most megkapom tőletek, hogy az vagyok.

Nincs kapcsolatom, se neki, jóban vagyunk, ott dolgozik ahol a bátyám, heti 1-2x látom. Teljesen kikészülök ha ránézek, milyen finom lehet az ajka, milyen jó lenne végigtaperolni a testét, lefeküdni vele...nem bírok már parancsolni a gondolataimnak, muszáj lesz kipróbálnom vele. Más egyebet nem érzek. Szerintem ő is benne lenne, csinos vagyok, szokott is incselkedni nekem.

Hogy mondjam meg, hogy igen, azt akarom, hogy ....sszon meg?

21 vagyok, a pasi 26



2018. nov. 6. 18:59
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Célozgass. Nem gondolom, hogy ellenére lenne.
2018. nov. 6. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Hogy szokott incselkedni?

Hát vagy egyszerűen közlöd vele, vagy mozdulatokkal probálkozol. Egy érintés, egy puszi, egy simítás, s így tovább. Szerinten rá fog jönni mit szeretnél.

De mikor beszélgetsz vele, akkor is terelheted a témát a szex felé. Megkérdezed, hogy milyennek gondol. Megemlíted, hogy mennyire nincs senkid. Egy idő után, hogy gondolt e már arra, hogy lefeküdne veled. A ha ugy zajlik a beszélgetés, akkor hogy le is feküdne e.

2018. nov. 6. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Ha incselkedik. Kapd el a fonalat. S térj ki hogy van e kedve meginni valahol valamit. Vagy spontán akaszkodj rá úgy munkaidő végén és beszélgessetek.

De ne rögtön a szexualitás a téma!

Mert ha it le ribizliznek (nem tudom miért). Az egy dolog!

De a bátyád és ő munkatársak.

Ha egyből szex a téma. Lehet hogy ő fog ribizlinek tartani (a hátad mögött).

Ami a bátyádnak lesz kellemetlen.

2018. nov. 6. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Akkor lennél ribizli, ha ezt kapcsolat mellett akarnád...

Próbáld meg használni a tested. Beszélj vele. Flörtölj. Célozgass. Kacérkodj.

2018. nov. 6. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Utalásokat tesz.

Pl multkor szoknyaban es magassarkuban voltam mikor latott, magas vagyok amugy is-175cm-hosszu a labam.

Aztan mondja, hogy a hosszu lab jo, mert tovabb lehet vele szorakozni, amig a vegere er az ember.

2018. nov. 6. 19:09
 6/10 anonim ***** válasza:
49%

Ez nem utalás, ez csak egy poén

Utalás az lett volna, ha azt mondja, hogy “milyen szép hosszú lábak, jól mutatnának a csípőm körül”

Ha nem tudod felvenni a fonalat, akkor kár itt kérdezősködnöd. Mi nem tudunk neked beszédet írni, hogy hogyan csábítsd el a pasit

2018. nov. 6. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
53%

Legyél kreatív és dobd be magadat!


Én eddig nem csábítottam el egy pasit sem, ők csábítottak el engem, de tudom mit kell nekik mondani, hogy a tenyeremből egyenek...

2018. nov. 6. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
36%
Adj be neki egy kamagrar ginazd be aztan nyomj a farkan egy termekenysegi tancot
2018. nov. 6. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
92%

Így:

Bassz meg.


Ajánlatos a fülébe súgni.

Ha ettől nem áll fel a fhasza akkor homoki vipera.

2018. nov. 7. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Legyetek vhogy kettesben üljetek le és tedd oda a kezed ;) nézz a szemébe, harapd be a szád...

20l

2018. nov. 7. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!