Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Aggódnom kéne, h a barátnőm...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aggódnom kéne, h a barátnőm akivel nemrég jöttem össze, megtudja h van egy erényövem amit szoktam néha hordani? Lányok ti nagyon elítélnétek ezért?

Figyelt kérdés
2018. nov. 6. 19:08
 1/5 anonim ***** válasza:
Én azt sem tudom milyen az az erényöv
2018. nov. 6. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
54%
Aztán mi a féregnek hordod?
2018. nov. 6. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
96%

Én nem. Lehet hogy tetszene is.

21N

2018. nov. 6. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
0%
hát biztos megfordulna a fejemben hogy van nálad valami fogykosság
2018. nov. 6. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

akkor nem, ha mindezt szép fokozatosan vezeted fel neki, nem hirtelen forrázod le ezzel az infóval..


pl. ha valszeg szubmisszív vagy, akkor egyik nap elkezdetek beszélni a másik szexuális vágyairól, másnap szex közben közlö vele, hogy szereted, ha egy nő felül van és irányít, aztán megint máskor mondjuk úgy szólítod szex közben, hogy "úrnőm", és hogy szeretnéd, ha azt játszanátok, hogy neked legyen az a feladatot, hogy csak az ő vágyait teljesíted, a tieidet meg ha nem akarja ne is vegye figyelembe, majd még egy két ilyen lépcső és közölheted vele a játékszered...


alapelvek:

1. ne egyből a lecsóba

2. próbáld meg szép lassan kíváncsivá tenni a téma iránt, de ne erőltess semmit

2018. nov. 12. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!