Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ferfiak ti hogyan oldjatok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ferfiak ti hogyan oldjatok meg hogy ne szexeljetek mas novel? En eleg kivanos vagyok szerencsere a baratnom is de neha jo lenne egy kis valtozatossag. Pl neha analis szex vagy nagyobb mellu novel.

Figyelt kérdés
2018. nov. 6. 19:34
 1/7 anonim ***** válasza:
92%
Beszéld meg vele, hogy te elmész egy seg.bedugásra, öt meg befizeted egy nagyfarku bérelhetö kanhoz. Mi ezzel agond?
2018. nov. 6. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
nincs realitasa annak amit irsz...
2018. nov. 6. 19:49
 3/7 anonim ***** válasza:
85%

Ha ilyen gondolataid vannak, akkor miért vagy lecövekelve egy nő mellett?

Éld ki a vágyaidat és csak utána kezdj komoly kapcsolatba, mikor már lecsendesült a véred zsongása

2018. nov. 6. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
97%

Én úgy oldom meg,hogy nem vagyok kapcsolatban és nem verem át a másikat.

Nem hitetem el vele,hogy számomra különleges és csak ő létezik ha nem igaz.

Ha igaz akkor meg igaz.

2018. nov. 6. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Én sajnos nem oldottam meg. Az előzőknek meg igaza van, bár egy idő után mindenkit megunsz.
2018. nov. 6. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
76%
Nyitott kapcsolat. Mi így vagyunk. Nincs féltékenykedés és illúzió. Teljesen jó. (nekünk)
2018. nov. 8. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Ez, hogy hosszú- hosszú lelki folyamat mire eljutsz oda, hogy nem akarod megcsalni a barátnődet, meg hogy megelégedsz azzal amid van. Vedd figyelembe, hogy ha szétosztod a figyelmedet, energiádat, másokra, az élmény is csökken. Koncentráld figyelmedet a barátnődre, és vele fejleszd a szexet. Egész megdöbbentő milyen a különbség , ha az ember így tesz. Gondold át, hogy ő megtisztel téged és ez hatalmas dolog. Állítsd át a gondolkodásodat, a mennyiségről a minőségre. Nyújtsd szexet jó hosszúra vele. Ha nincs kedve análozni, próbáld szép lassan bevezetni. Nyalás közben azt is, aztán dugás közben kényesztesd ott a kezeddel amikor már tutira éppen elélvezés közben jár, vagy amennyire lehet előtte is finoman, talán összekapcsolódik benne a 2 dolog. De sose lőjj túl a neki jó határokon. Mond el, hogy ez téged érdekel, közösen olvassatok utána, véleményeket. Ha ez egy démonizálódott dolog a szemében először az előítéletet oszlassátok el.
2018. dec. 17. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!