Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A diplomás mérnök végzettség,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A diplomás mérnök végzettség, garantált siker a csajozásban?


2018. nov. 7. 20:04
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Elolvastam! S te azért jól értelmezted a válaszokat?

Ezzel csak felszínes nőt tudsz majd bezsákolni.


Egy társkeresőn lesz esélyed! Ahol a felületesség. Nem egy ismeretlen fogalom.

Ahol be jelölgetik a keresési feltételeket.

2018. nov. 7. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Te mirol beszelsz, hogy a valaszok alapjan mindenkinek bejon? Csak a masodik oldalt linkelted, ahol ja, a tobbsegnek tenyleg tetszik, de az elso oldalon nem ilyen valaszokat olvashatsz. Osszesitesben igy neznek ki a valaszok: 2 lenezi, 1-nek mernok pasija van de pont letojta,hogy mernok, amikor megismerte,3 valaszolonak semleges,4-nek tetszik, bar ebbol gyanus nekem, hogy az egyik valaszolo ferfi.

De hogy en is valaszoljak: eleg sok mernok sracot ismerek, nekem semleges, hogy minek tanulnak,sot, talan egy icipicit hatranybol is indulnak, mert a legtobbjuk lenez minden szakot es kart, ami nem mernok es orvos vagy jogasz,alalaban az en BTK-s szakomat is (magyar-tori tanar). Sokszor meg muveletlenek is, es buszkek is ra, hogy nem ismernek 1-1 koltot, irot,mer' minek. De nyilvan nem mindegyik mernok ilyen,ezt kb ket perc beszelgetes utan levagja az ember, es ha normalis,nem olyan,m mint a fenti pelda, akkor nyilvan mar nincs semmilyen hatranya.

2018. nov. 8. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Miért lenne? Az átlag nőket nem érdekli a műszaki téma (nyilván van akit igen, de a többséget nem). Mivel lenne több egy mérnöki diploma, mint bármi más? Oké, tanulni kellett hozzá, de ez nem jelent semmit. Egy ügyes szakmunkás, aki nem a gyárban robotol, hanem vállalkozik, sokkal jobban is kereshet. Igaz nem egy műszakban, kényelmes irodában, de anyagi szempontból jobban járhat (200-400 között keres egy átlagos mérnök).

Az anyagi biztonság adott, mert mérnökből hiány van, illetve a napi 8 óra az általában 8 óra, egy műszakban. Ebből a szempontból talán előnyt élvezhet egy mérnök, hogy könnyebb családot alapítani. Nekem 1 év múlva lesz a kezemben a mérnöki diploma, de előtte szakmunkásnak tanultam (amihez 8 általános kell!) . Akkor is volt barátnőm, most is van.

2018. nov. 8. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Attól függ milyen mérnökről van szó.. Az építész, építő, villamos, mechatro mérnökök elég jól keresnek, szemben a szutyok gépészmérnökökkel. Persze azok között is van néhány kivétel akinek pl jó hátszele van 2 év után közép majd felső vezetői pozíció, de ez ritka..

visszatérve a kérdés lényegéhez. A nők a tapló, lekezelő, bunkó férfiakra buknak, ami az esetek többségében nem korrelál a diplomás végzettséggel (van bunkó diplomásból is jó néhány). Én a diplomás végzettségből semmiféle előnyt nem tudtam kovácsolni, a nőt csak az érdekli, hogy van-e pénzed jómódú családból származol-e, nem érdekli, hogy honnan,csak legyen pénzed, amiből már következik a jó egzisztencia is.. A gépészmérnöki az egyik legjobban lenézett, lekezelt és semmibe vett (főleg anyagiakban) végzettség, ebben az országban!

2018. nov. 8. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Nem. A csajozásban egy új, fekete BMW x5 és a zsebben lapuló készpénz köteg a garantált siker, a többi bullshit.
2019. máj. 6. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!