Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok! Nektek mennyire jön...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Nektek mennyire jön be egy elegáns, friss diplomás, mérnök fiú? Többi lent.

Figyelt kérdés
Diplomás (mérnök) vagyok, jól keresek, elegánsan öltözöm.( ing stb.) Mennyire jön ez be Nektek? Elsősorban a fiatalabb (25-30 éves korosztály) véleménye érdekel. 26/F

2018. okt. 10. 20:00
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
97%
Most ebben kb semmit sem tudunk meg...
2018. okt. 10. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
75%
Hát nem ennyi alapján szoktam valakibe beleszeretni, sőt ezek nálam inkább mellékes dolgok.
2018. okt. 10. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
97%
Belső tulajdonságaidról is lehet valamit tudni? Esetleg dohányzol, iszol alkoholt, sportolsz, egészséges mozgásban gazdag életmódot folytatsz? Fontos számodra a család, a harmónia, a lelki béke, az olvasás és a természet?
2018. okt. 10. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
24%
Friss diplomásként még nincs sok pénzed, menő házad és kocsid, ezek nélkül meg nem lesz jó nőd. :) A másik meg, hogy hiába jó a "csomagolásod", ha nem vagy egy kigyúrt adonisz. :D F
2018. okt. 10. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:
Nem iszok, nem cigizek. Egészséges, változatos ételeket eszek, gyors kaját,kólát kerülöm. Rendszeresen olvasok, tájékozott vagyok, nem vagyok műszaki analfabéta, mint némely kortársam. Nekem család az első, természetet védem ahogy tudom. Hobbiból komolyabb szinten fotózok is.
2018. okt. 10. 21:35
 6/24 anonim ***** válasza:
70%
Ha kapa lenne a kezedben és látnám a természetes izmaidat a földi munkátol azonnal beléd esnék!Egy jó erős férfinél aki mindenhez ért nincs vonzóbb! Izlések és pofonok! 😉
2018. okt. 10. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
81%
Uhh de jó a hatos válasz! És milyen igaz.
2018. okt. 11. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:
Én tudom milyen a fizikai munka, főiskola előtt építőiparban dolgoztam 1-1.5 évig... #6 os
2018. okt. 11. 11:10
 9/24 anonim ***** válasza:
26%
Eléggé bejön. Imádom, ha a férfiak nem szakadt farmerban, tornacsukában meg valami gagyi feliratos színes pólóban vannak, hanem egy kicsit urasabban néznek ki. Szeretem, ha csinosak. :) A mérnökök meg általában okosak, én is reál beállítottságú vagyok, szóval tök oké.
2018. okt. 11. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
23%
Az ötös kommenttel megvettél kilóra. Még érdekes is vagy, szuper.
2018. okt. 11. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!