Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nincs esélyem megházasodni?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nincs esélyem megházasodni?

Figyelt kérdés
28 éves nő vagyok és eddig csak 8 hónapot dolgoztam az életemben (most is munkanélküli vagyok). Igen egy picit szemét vagyok mert szüleimmel élek és mindent megkapok. Csak már nincs is kedvem ismerkedni, mert minden pasi csak szét akar cuccolni és aztán félre lép azzal az indokkal hogy nem akarok dolgozni... na de minek, ha mindenem megvan? Két pasim is ezért tett lapátra. Ennyire fontos a munka? :(

2018. nov. 7. 20:38
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Ez felnőtt párkapcsolatok rovatba mekkorát ütött volna!


Nap legjobb trollkérdése lehetne!

2018. nov. 7. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
47%
Én szívesen összeházasodnék veled (*amúgy nem), hogy ha a szüleid eltartanak minket.
2018. nov. 7. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem fontos a munka. Mindenki egy ilyen aranyásóra vágyik
2018. nov. 7. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
legalább tegyél ugy mintha szeretnél. ne a kényelem legyen az első mert lefele lehet zuhanni az életben felfele csak mászni.
2018. nov. 7. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Kamu.
2018. nov. 7. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
55%
Szerintem semmi baj ezzel, sőt. Egész nap dugunk meg lustálkodunk, szüleid fizetnek mindent, hol lehet jelentkezni?
2018. nov. 7. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Azért ez ultragáz, backi.

Én 19 évesen költöztem el a szülői házból, azóta a magam életét élem. Ennek már 16 éve.

Le is sülne a bőr a képemről, ha édesanyámat pumpolnám ennyi idősen.

Van pofád a szüleid kenyerét enni. Gondolom azt elvárod, hogy tartsák tiszteletben a privátszférádat....

Csak csendesen megsúgom, hogy neked nincs semmid. A szüleidnek van meg mindenük, te csak egy pióca vagy.

Ne csodálkozz, hogy nem vesz komolyan egy férfi sem, amikor te sem veszed magad komolyan, és 28 évesen úgy viselkedsz, mint egy taknyos kölyök

Szánalmas vagy

2018. nov. 7. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nem picit, hanem nagyon szemét vagy! Egy igazi élősködő! Persze hogy nem kellesz a férfiaknak, ha meghalnak a szüleid akkor majd a palidtól várod el hogy eltartson... Ilyen egy éppeszű embernek sem kellene! 22/L
2018. nov. 7. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Az a baj, hogy szerintem a házimunkát sem végzed el. Azzal is megvárod a szüleidet
2018. nov. 7. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Én pasiként utálok dolgozni és nem értem miért pozitív ezt szeretni. Sokáig nem is igazán csináltam.


Viszont nem is a legnagyobb gond veled, habem az az érzésem az, hogy így a szüleidhez kapcsolódsz más módokon is elvág az élettől.


Igazából az a kérdés mitől jó az életed. Azon túl, hogy van mit enni.

2018. nov. 8. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!