Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ti mit tartatok hölgyek,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit tartatok hölgyek, fèrfiak szexuális kihasználásnak?

Figyelt kérdés
Több ember mondta,hogy lehet kicsit szigorú vagyok.Èn kihasználásnak tartom,ha egy hapsi nem fordít sokat az előjátèkra,meg azt is,hogy elvárja a hosszas jó minősègű orális szexet különböző extrákkal van vagy inkább plusszokkal,de viszonizni csak módjával szeret,ès módszeresen.Mindig az jön le,mikor olvasok ilyeneket,hogy a nőnek kell bizonyítani szinte mester fokon.Sok nő panaszkodik,hogy nincs viszonozva vagy ha van akkor módjával.
2018. nov. 8. 06:32
 1/3 A kérdező kommentje:
Az utóbbi párom kicsit önző volt ilyen tèren.Az elvárásaim miatt olyan nőnek tartott,akinek mindennèl fontosabb a szex,meg a körűl forog a világ nálam.Az ilyen fèrfiaknál tapasztaltam ilyen vèdekezô dumát.
2018. nov. 8. 06:39
 2/3 anonim ***** válasza:
68%
Szerintem férfi válogatja. Neked rossz tapasztalatod van e téren. Nekem olyan pasim van aki imád kényeztetni. :) Ha szeret téged a pasi akkor nem gond neki viszonoznia vagy ne várja el,hogy te is csinálod neki ennyi. Vannak olyan kapcsolatok,ahol egyáltalán nincs orális szex és mégis minden rendben megy.
2018. nov. 8. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
50%

szexuális kihasználás, ha zsarolás vagy erőfölény révén önző vagy a szexben.

Nekem természetes, hogy a partneremért mindent megteszek, hogy gyönyörhöz jusson általam.


42/F

2018. nov. 8. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!